Přejít na obsah
Vašek______106

chip na 106

Recommended Posts

Další \"tuner\" co neví, jakej má v autě motor, ale chce čip, woe?

Myslíš, že samotnej čip něco spasí?

Motor je 1.2? Určitě?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Nespasí, pomůže - no koupit si slabý motor a dohánět to \"čipem\" jo podle mě blbost, ale kdo chce kam...

Přečti si tohle téma, jsou tam i odkazy: http://www.peugeot-club.com/topic/12524-chip-motoru/#141399

Ad foto v profilu - jmenuje se \"Avatar\". To musíš ten obrázek nejdřív zmenšit na 200x150 pixelů, potom jej nahrát někam na internet. A nakonec jej nastavit v \" Uživ.panel / nastavení\" -> \"Změnit profil\" -> \"Avatar URL\".

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: Vašek______106

:myslim myslim že chip asi teda nebude asi by to pro ten motor nebilo to praví ořechový

no rozhodně díky.

:super:super aspon můžu přemýšlet o něčem jinym.

Mno jestli jsi tu 106-ku teď koupil, tak nejspíš o výměně rozvodů vč. kladky a vodní pumpy. A oleje vč. filtrů. ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Vašek______106

:myslim myslim že chip asi teda nebude asi by to pro ten motor nebilo to praví ořechový

no rozhodně díky.

:super:super aspon můžu přemýšlet o něčem jinym.

Mno jestli jsi tu 106-ku teď koupil, tak nejspíš o výměně rozvodů vč. kladky a vodní pumpy. A oleje vč. filtrů. ;)

Ono když už se takhle honí výkon tak se pak člověk až diví jak jde motor krásně klidně,když starej zaprasenej vzduchovej filtr vymění za novej;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: Crack

Ono když už se takhle honí výkon tak se pak člověk až diví jak jde motor krásně klidně,když starej zaprasenej vzduchovej filtr vymění za novej;)

A k tomu ještě koupíš svíčky a ušetříš i na spotřebě - jo jo, zanedbanou péči čipem nedoženeš. :super

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Crack

A k tomu ještě koupíš svíčky a ušetříš i na spotřebě - jo jo, zanedbanou péči čipem nedoženeš. :super

Jo jo to je přesně ono co jsem chtěl říct;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
:rokerčus mam 106 2 a pul roku mam jí pravydelně servisovanou a včera jsem ji privezl se servisu bylo tam nějaké klepání a ono coby to mohlo být:myslim klasika svislí tyčky a eště ventyly a kuláček no prostě člověk se o svého miláááška musý starat už mam 60 000km a motor a celkově auto v super stavu snad eště dlouho už jsem měl nutkání jí poslat do světa a le nový bodový system mě zase jen posadil na zadek :D:D:D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku