Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spotřeba


rkhl

Recommended Posts

Zatim muzu napsat jen co mi menili. Je to 14 dni co mam auto a spotrebu jeste netusim, ale zda se je je o trochu mensi. Menil jsem -rozvodovy remen

-napinaci kladku

-vodni pumpu

-gufero -(tekl mi olej)

-vicko rozdelovace (!!)

-cistil mi karburator.

- jine co s spotrebou nesouvisi

Muj problem je ten, ze kolikrat ujedu 10 km tam a zpet po Brne (vetsinou mimo spicku), takze mozna kdyz se dostanu na 9L tak budu rad :-(. Kazdopadne zkusim to projet i na delsi trasu a az budu vedet spotrebu, tak napisu jestli se to vyplatilo.

kazdopadne jsem se s tim dost natrapil. V listopadu jsem to hodil do servisu at se na to podivaji. Obavam se, ze do toho servisu uz nevlezu. Neco udelali, ale to hlavni ne. Mel jsem prasklou(sterelou) hadicku od benzinu-kapal mi benzin a pak mi to startovalo na 3 i na 2 valce (a 1-3 km tak take \"jelo\"). Tam mi tvrdili ze to je na starsich autech normalni. Prisel jsem na to, ze jsem mel uhliky na vicku od rozdelovace uplne v haji.

Ted doufam, ze ta spotreba klesne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednobod 1.1, rocni prumernou spotrebu mam 7,4.. to je tim ze furt litam jen ve meste. Na dalnici to papne 5,5-6,5 l.

Takze tech 9,1 je dost.. ale jestli si treba lital porad jen 5km po meste sem tam, tak bych to videl jako uplne normalni.

[upravil dne 3.6.08 Mitja]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: snow

U 1,1 kratší vzdálenosti do 20km. spotřeba 6,25l.

:( nevím co mám vyměnit...

na lambdě mám elektrikářskou čokoládu... a ostatní nevím..snad jen vstřik, že by měl špatný odpor nebo otlačené těsnění...nevím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To CZBios: sorry, že sem neodpověděl, ale 309 už nemám, takže sem sem moc nechodil...

Co všechno? Svíčky, kabely, lambdu, vzducháč, olej s filtrem, těsnění pod hlavou, gufera na ventilech, termostat...a to v tom pořadí, jak to píšu....:D Neboli svítila mi K kontrolka, nepřišel sem na to proč, zkoušel sem měnit i cívku na zkoušku za jinou, nepomohlo to...spotřeba se trochu zlepšila, ale i tak se 405 v 1,6 jednobodu jezdím včíl o 2 litry míň jak s 309 v 1,4.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Algol

To CZBios: sorry, že sem neodpověděl, ale 309 už nemám, takže sem sem moc nechodil...

Co všechno? Svíčky, kabely, lambdu, vzducháč, olej s filtrem, těsnění pod hlavou, gufera na ventilech, termostat...a to v tom pořadí, jak to píšu....:D Neboli svítila mi K kontrolka, nepřišel sem na to proč, zkoušel sem měnit i cívku na zkoušku za jinou, nepomohlo to...spotřeba se trochu zlepšila, ale i tak se 405 v 1,6 jednobodu jezdím včíl o 2 litry míň jak s 309 v 1,4.....

ahoj, díky za odpověď.

Svíčky - ok, kabely - ne(nevím jaké), lambdu(ještě ne, musím vyzkoušet, nicméně byla přerušená a kabely zamotané do sebe. Tak jsem tam hodil elektřikářskou čokoládu), vzducháč - OK, olej s filtrem ještě ne (nemá vliv na spotřebu, minimálně v řádech decek), těsnění pod hlavou, gufera (není potřeba, žral by olej a v případě těsnění po hlavou by tekl olej na motoru), termostat (proč? ), cívku (taky ne...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Termostat protože bylo řizlý těsnění pod palicou, když už tak už, navíc bylo všecko zasraný od oleja, který prolínal těsněním....kabely není pro začátek třeba měnit, stačí proměřit odpor a porovnat...olej, pokud je kedr, tak má vliv na spotřebu docela slušný, zvlášť u tohohle lehkýho motoru, ale máš pravdu, hlavní problém bude jinde....no a napadá mě jedna věc, ty máš monovstřik? Co tak zkusit zaměnit celý vstřik, může být leccos vychozený, vydřený, může to prolínat...to moje bylo evidentně přechlastaný, ale už sem to neřešil šlo to z domu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je zvláštní že to říkáš, protože nejsi první ani poslední.... už jsi několikáty kdo mi říká, že to může být těsnění na střiku a z toho důvodu může stále \"chcát\" benzín ze vstřiku do sání a proto tak velká spotřeba.

Myslím, že to vyzkouším vyměnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukni, jestli mas zapojene podtlaky a zajed si na emise, jestli funguje lambda a zbytek :super

Po meste si ta 1,4 proste veme, zkusil bych natankovat plnou a s lehkou nohou si udelal 100km trasu cca 80-90km/h a pak uvidis, kolik budes tankovat do plna.

Jestli jezdis kousky a casto zahrivas motor, zvlast pres mesto, tak se nediv :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

no jezdil sem je kousek, pro jistotu a najednou zdechnul, dal sem tam ted 4,75L a letel jak o život, teda jen trošičku sem slyšel ventily,no asi to sam nezvladnu tak pujde na seřízení, ale moc se me nechce, rad se v tom vrtam,tak sem zvedavej kolik nato najedu, čumel sem na (asi) vahu vzduchu a rozdelovač, kterej nevypada taky moc zdrave, no je to auto ktery rok nejelo, tak je natom chudak špatně:roll dam foto toho rozdelovače (stav tacho 196626) :D

[upravil dne 24/6/08 Simik79]

post-0-14109601135343_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...