Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spotřeba


rkhl

Recommended Posts

Zdravím, mám 309 1.4 GR benzín, r.v. 88 a zdá se mi, že to trochu více chlastá. Teď jsem vyjel nádrž do mrtě a vyšlo mi 9,1l/100Km kombinovaná spotřeba, což se mi zdá na 1.4 trochu dost. A taky bych se chtěl zeptat na ukazatel stavu hladiny paliva v nádrži. Je to takové plus minus čtvrt nádrže při naklánění auta v kopci nebo v zatáčkách. Máte s těmito problémi někdo nějaké zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zkus vyměnit filtry (vzduchový, palivový), seřídit karburátor, mrkni na svíčky, jestli ti nevisí brzdy apod. (takové ty klasické odpory)

Ukazatel paliva v nádrži je pouze informativní a čtvrtina nádrže opravdu není žádná míra :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Nojo spotřeba :) jezdil jsem s 309 1,6 karbur a byla různá od dálky 5,6 při cca 140 km/h až po 10 l na 100. Ale nejvíc to bylo cítit u 309 1,9 GT s dvojslex tam sem se pod 7 l na 100 nedostal a to jsem to jen lehtal , ale jezdila jako drak , že když mě málem vytlačila 3,0 Honda ze silnice. Tak se málem sám pirát vyboural, protože sem se mu přilepil na zadek a s dálkama a bylo to jako souboj kdo s koho(přeháním, ale nasralmě) no a nemohl mě střást a tak místo aby uháněl po dálnici a využil maximálky tak uhnul do hor- to byla jeho chyba, tam by mi spíš uteklo fáčko,ale ne těžký koráb- tam měl problémy se škarpama a já pak u čerpačky na těch cca 20 km jsem spálil asi 7 litrů !!!! Nojo něco to stojí když chce člověk lítat:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

No moje poslední měření s 1,6 i ukázalo,že jezdím kolem tech 9 litrů,ale na tu moji svižnou sportovní jízdu je to přijatelný a taky furt tahám přívěs,takže se to dá.. A taky nesmím zapomenout na to,co už ten motor má za sebou.. Tak zdarec..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 rok později...
  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...