Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Teraz uz viem co je to HDi :-)))


pavex

Recommended Posts

Původně zaslal: Bohouš 205 GTI

Je to teda trochu mimo mísu, ale co znamená GTI ????? Tak se pochlubte.....:mrk:mrk

GTI = GTo Idě? Už 205krát!

Obdobně GPS = gdě preboha som? (tato věta se přičítá Járovi Cimrmanovi a označuje se jí vznik satelitní navigace) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Crack

Původně zaslal: Gargamell

HTP jsou Fábie, že? To mi napadá: HTP - Hodně Tvrdej Posez :D

A to myslíš podvozek,nebo sedačky??Na sedaky by to sedělo,ale podvozek:myslim

Myslel jsem sedačky...ty se mi zdají dost tvrdé - nevim, možná je to jen o zvyku z francouzských vozů.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi připomělo, po revoluci kdy se u nás začaly budovat bazary na každé vsi a plnit se zahraničníma pekáčema tak mad jedním MB 124 - 300D se zastavila jedna známá (byla hrdá na svoje znalosti o autech a všem to dávala patřičně najevo - dělala v lakovně a furt se motala mezi autama) a jak jsme to obhlížely tak na moji otázku \"Na co to jezdí\" hned odpověděla že na benzín. Koukaly jsem na to zepředu (ještě bez cedulky byzaru) a neviděl jsem na označení na kufru. Tak mi to hned nedalo a chtěl jsem vědet jak na to došla. Odpověď mně dostala: \"Je to předsi Mercedes a na chladiči má napsáno Mercedes - Benz, tudíš jezdí na BENZÍN\". No, po mé otázce \"Jestli už někde viděla jezdit Mercedes - Diesel nebo něco podobnýho\" tak pak bylo hodně dlouho ticho a už nic zajimavýho jsem se o Mercedesech nikdy nedozvěděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladis

To mi připomělo, po revoluci kdy se u nás začaly budovat bazary na každé vsi a plnit se zahraničníma pekáčema tak mad jedním MB 124 - 300D se zastavila jedna známá (byla hrdá na svoje znalosti o autech a všem to dávala patřičně najevo - dělala v lakovně a furt se motala mezi autama) a jak jsme to obhlížely tak na moji otázku \"Na co to jezdí\" hned odpověděla že na benzín. Koukaly jsem na to zepředu (ještě bez cedulky byzaru) a neviděl jsem na označení na kufru. Tak mi to hned nedalo a chtěl jsem vědet jak na to došla. Odpověď mně dostala: \"Je to předsi Mercedes a na chladiči má napsáno Mercedes - Benz, tudíš jezdí na BENZÍN\". No, po mé otázce \"Jestli už někde viděla jezdit Mercedes - Diesel nebo něco podobnýho\" tak pak bylo hodně dlouho ticho a už nic zajimavýho jsem se o Mercedesech nikdy nedozvěděl.

:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...