Sign in to follow this  
Followers 0
pc406

THE NEW 406 Coupé V.2003 !!!

16 posts in this topic

no ja ktomu prilozim tiskovou zpravu :D

Nová řada modelu Peugeot 406 na českém trhu!

Praha 7. 5. 2003 – Na český trh byla uvedena nová řada modelu Peugeot 406. Modelová řada pro rok 2003 nabízí větší počet verzí, změny exteriéru a interiéru, nové prvky základní výbavy a bohatší výbavu na přání. Ceny nové modelové řady zůstaly bez navýšení.

Změny exteriéru modelové řady 406 se týkají především čelní masky. Mezi nové výrazné prvky patří např. spodní mřížka s chromovaným zdobením nebo mlhové světlomety kulatého tvaru. Zadní část prošla rovněž drobnými úpravami. Jednotlivé modely z řady nabízejí nové detaily exteriéru jako jsou zpětná zrcátka v barvě karoserie či umístění antény do zadní části vozu (406 sedan) nebo ztmavené okno pátých dveří (406 Break). U verzí sedan a Break jsou nabízeny tři nové barvy karoserie a nové typy a odstíny interiéru.

Konstrukce modelové řady 406 prošla změnami. Modely 406 a 406 Break budou nově nabízeny ve dvou různých provedeních, Confort a Elegance, které se liší především charakterem interiéru. Verze Confort je typická velurovým čalouněním a doplňky v imitaci dřeva, verze Elegance působí více dynamickým dojmem díky látkovému čalounění v základní verzi a kombinací látky a kůže či chromovými doplňky u vyšší verze modelu. Model 406 Coupé je nadále k dispozici ve dvou verzích – základní a Coupé Pack.

Základní verze Confort a Elegance vycházejí z původní verze SR,

v základní výbavě však navíc nabízejí prvky jako např. rádio RD3 s CD přehrávačem, elektricky ovládaná okna vpředu i vzadu či automatické zamykání dveří při jízdě. Nově je v nabídce u obou verzí i silnější dieselový motor 2.0 HDI o výkonu 110k. Verze Elegance navíc nabízí dieselový motor 2.2 HDI. Navýšení základní výbavy se neodrazí v ceně modelu. Základní verze modelu 406 s motorem 1.8 vyjde na 614 000 Kč, 406 Break se stejným motorem na 644 000 Kč.

Vyšší verze výbavy, Pack Confort a Pack Elegance, vycházejí

z původní verze ST a oproti základním verzím Confort a Elegance nabízejí dodatečnou základní výbavu typu automatická klimatizace, elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka či vyhřívaná přední sedadla. První cena pro verzi Pack Confort s motorem 2.0 je stanovena na 694 000 Kč, pro verzi Pack Elegance s motorem 2.2 na 734 000 Kč.

Mezi nové prvky interiéru modelu 406 Coupé patří např. středová konzola a ozdobné lišty palubní desky v barvě lesklého hliníku nebo vnitřní kliky dveří v barvě chromu. Ve výbavě základní verze jsou navíc nová hliníková kola nebo audio systém s CD přehrávačem a ovládáním u volantu. U vyšší výbavy Pack je v základní výbavě opět nový audio systém s CD přehrávačem o ovládáním u volantu či kožené čalounění spolu s vyhříváním předních sedadel, koženým volantem a koberečky. Z nových doplňků na přání je k dispozici např. navigační systém s černobílou obrazovkou, alarm či střešní okno. Motorizace u 406 Coupé zůstává beze změny. První cena modelu s benzinovým motorem 2.2 je stanovena na 970 000 Kč.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...to nove kupatko... to je proste BOMBA! ten cumak, agresivnejsi a dravejsi, pritom porad decentackej a tvarove prijatelnej... Peugeot dokazuje ze tuning jako takovej je dobrej pro golfy, ze Peugeot uz moc vylepsovat nepotrebuje a hlavne ani nejde. pokazit se da vzdycky vsechno. snad jen na kupatko jeste male kridelko, ale i to s enecha u peugeotu objednat jako originalni nahradni dil. takze uz jen setrit na vysnene coupe 2,2 hdi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestli myslis u ty modry co je tady u toho kluka v diskuzi na tom obrazku tak to nejsou original

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.