Jump to content
Sign in to follow this  
pc406

THE NEW 406 Coupé V.2003 !!!

Recommended Posts

Guest JR

no ja ktomu prilozim tiskovou zpravu :D

Nová řada modelu Peugeot 406 na českém trhu!

Praha 7. 5. 2003 – Na český trh byla uvedena nová řada modelu Peugeot 406. Modelová řada pro rok 2003 nabízí větší počet verzí, změny exteriéru a interiéru, nové prvky základní výbavy a bohatší výbavu na přání. Ceny nové modelové řady zůstaly bez navýšení.

Změny exteriéru modelové řady 406 se týkají především čelní masky. Mezi nové výrazné prvky patří např. spodní mřížka s chromovaným zdobením nebo mlhové světlomety kulatého tvaru. Zadní část prošla rovněž drobnými úpravami. Jednotlivé modely z řady nabízejí nové detaily exteriéru jako jsou zpětná zrcátka v barvě karoserie či umístění antény do zadní části vozu (406 sedan) nebo ztmavené okno pátých dveří (406 Break). U verzí sedan a Break jsou nabízeny tři nové barvy karoserie a nové typy a odstíny interiéru.

Konstrukce modelové řady 406 prošla změnami. Modely 406 a 406 Break budou nově nabízeny ve dvou různých provedeních, Confort a Elegance, které se liší především charakterem interiéru. Verze Confort je typická velurovým čalouněním a doplňky v imitaci dřeva, verze Elegance působí více dynamickým dojmem díky látkovému čalounění v základní verzi a kombinací látky a kůže či chromovými doplňky u vyšší verze modelu. Model 406 Coupé je nadále k dispozici ve dvou verzích – základní a Coupé Pack.

Základní verze Confort a Elegance vycházejí z původní verze SR,

v základní výbavě však navíc nabízejí prvky jako např. rádio RD3 s CD přehrávačem, elektricky ovládaná okna vpředu i vzadu či automatické zamykání dveří při jízdě. Nově je v nabídce u obou verzí i silnější dieselový motor 2.0 HDI o výkonu 110k. Verze Elegance navíc nabízí dieselový motor 2.2 HDI. Navýšení základní výbavy se neodrazí v ceně modelu. Základní verze modelu 406 s motorem 1.8 vyjde na 614 000 Kč, 406 Break se stejným motorem na 644 000 Kč.

Vyšší verze výbavy, Pack Confort a Pack Elegance, vycházejí

z původní verze ST a oproti základním verzím Confort a Elegance nabízejí dodatečnou základní výbavu typu automatická klimatizace, elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka či vyhřívaná přední sedadla. První cena pro verzi Pack Confort s motorem 2.0 je stanovena na 694 000 Kč, pro verzi Pack Elegance s motorem 2.2 na 734 000 Kč.

Mezi nové prvky interiéru modelu 406 Coupé patří např. středová konzola a ozdobné lišty palubní desky v barvě lesklého hliníku nebo vnitřní kliky dveří v barvě chromu. Ve výbavě základní verze jsou navíc nová hliníková kola nebo audio systém s CD přehrávačem a ovládáním u volantu. U vyšší výbavy Pack je v základní výbavě opět nový audio systém s CD přehrávačem o ovládáním u volantu či kožené čalounění spolu s vyhříváním předních sedadel, koženým volantem a koberečky. Z nových doplňků na přání je k dispozici např. navigační systém s černobílou obrazovkou, alarm či střešní okno. Motorizace u 406 Coupé zůstává beze změny. První cena modelu s benzinovým motorem 2.2 je stanovena na 970 000 Kč.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...to nove kupatko... to je proste BOMBA! ten cumak, agresivnejsi a dravejsi, pritom porad decentackej a tvarove prijatelnej... Peugeot dokazuje ze tuning jako takovej je dobrej pro golfy, ze Peugeot uz moc vylepsovat nepotrebuje a hlavne ani nejde. pokazit se da vzdycky vsechno. snad jen na kupatko jeste male kridelko, ale i to s enecha u peugeotu objednat jako originalni nahradni dil. takze uz jen setrit na vysnene coupe 2,2 hdi!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Cabrio

Nema konkurenci ale mirny tuning by to jeste sneslo:D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Cabrio

Jestli myslis u ty modry co je tady u toho kluka v diskuzi na tom obrazku tak to nejsou original

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×