Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

žádný tuning, jen jak to vypadá


zbrojnoš

Recommended Posts

Původně zaslal: Lavak_Bob

Je pekné ako každý Peugeot ;). Len by som skrátil anténu a dal iné disky ale to je vec vkusu ;)

antena je akorat moc vztycena, staci lehce polozit

Tohle disky nejsou, jsou to urcite plastove poklice, ze jo, to se mi docela u peugeotu libi ze i kdyz jsou to plast. poklice, vypadaji skoro jako hliniky

Auti pekny, trochu se mi ta fotka zda byt povedoma, skoro jako bych ji uz nekdy tady na foru videl, ale mozna se pletu :)

No a nejake blizsi info k vybave, stari, motorizaci apod ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ta fotka tady nemohla bejt, protože jsem se naučil teprve včera vkládat fotky, Jedině, že by jsi byl pojišťovák u Kooperativy nebo měl něco s OBI. Tak tam byla. Anténu mám už sklopenou. A jsou to plastové poklice. V podpisu mám všechno, jedině snad to, že to nemá klimatizaci, má přední okna v elektrice, zrcátka bez elektriky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zbrojnoš

Tak ta fotka tady nemohla bejt, protože jsem se naučil teprve včera vkládat fotky, Jedině, že by jsi byl pojišťovák u Kooperativy nebo měl něco s OBI. Tak tam byla. Anténu mám už sklopenou. A jsou to plastové poklice. V podpisu mám všechno, jedině snad to, že to nemá klimatizaci, má přední okna v elektrice, zrcátka bez elektriky.

tak se asi jedna o podobnost ciste nahodnou ;)

vybavou koukam je asi uplne stejna jako ta moje, kdyz jsem ji pred peti lety koupil, par veci od te doby uz jsem ale pridelal ;) muzes mrknout ZDE

tak hlavne at jezdi v pohode, bez nehod a bez bodu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

2Zbrojnoš: Pročpak jsi se zaregistroval jen tady na fóru a ne na hlavní stránce jako člen? Tam si pak můžeš k profilu přihodit i fota. :mrk

proč ne?, nejdříve jsem se jen chtěl podívat a tak jsem se nezaregistroval, jen přihlásil pod přezdívkou zbrojnoš. Pak jsem chtěl i zaplatit členskej příspěvek a tak jsem se chtěl zaregistrovat a ono mi to řeklo, že je již přezdívka zbrojnoš známa.

A má cenu se vůbec registrovat? mrkni se na forum, kde se haštěří o tom, kdo co platil nebo neplatil. Vydrží to ještě vůbec?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: zbrojnoš

Původně zaslal: Dave_k

2Zbrojnoš: Pročpak jsi se zaregistroval jen tady na fóru a ne na hlavní stránce jako člen? Tam si pak můžeš k profilu přihodit i fota. :mrk

proč ne?, nejdříve jsem se jen chtěl podívat a tak jsem se nezaregistroval, jen přihlásil pod přezdívkou zbrojnoš. Pak jsem chtěl i zaplatit členskej příspěvek a tak jsem se chtěl zaregistrovat a ono mi to řeklo, že je již přezdívka zbrojnoš známa.

A má cenu se vůbec registrovat? mrkni se na forum, kde se haštěří o tom, kdo co platil nebo neplatil. Vydrží to ještě vůbec?

Však platit nemusíš. To je svobodná volba každýho.

No on je problém s tím nickem právě v tom že když se pod ním zaregistruješ jen na fóru tak už je to zablokovaný pro club. ;)

Pokud si myslíš že klub skončí tak se koukni kolik lidí jezdí na srazy apod. :cool:

Nebo nejlíp, přijeď do Červenýho kostelce v září. :super

[upravil dne 19/7/06 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...