Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Repro do předních dveří 205ky ??


swine007

Recommended Posts

Co to máš zase za ikonu? Chci vrátit brejle, mobil a cigáro :D:D:D Kdyby ti takhle dali vybrat třeba od Focalu nebo Sinus Liveu a limit do 5000,- tak už bys mě fakt nasral!!! :D:D:D. Soňáky moc nemusím, ale prostě bych šel co nejvíc pod strop těch dvou litrů, ale myslim, že za tu cenu už to bude hrád fajn. Polypropylenová membrána je tuším kompozit z laminátový tkaniny a nějaký tvrdý pryskyřice a HOP nevím, ale asi nějaká skokanská serie...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Georg: Oni ma Sinusy takovej docela \"svůj\" zvuk a je na uchu posluchače, jestli se mu zamlouvá nebo ne. Já je kupoval tady v Praze v Nuslích u Sekina - mimochodem velmi slušnej obchůdek s pohodovou, věcí znalou obslukou - p. Vávra a spokojenost maximální. Je fakt, že třeba já nemusím právě Soňáky kvůli jejich uječeýmu zvuku a vedu věčný války s kámošem, kterej na ně nedá dopustit. Mimochodem, slyšel sem muziku postavenou na nějakejch slušnejch Blaupunktech a docela sem mrkal. Zvouček jak vínko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže, našel jsem si tohle:

1. XS-F1331

3 pásmové koaxiální • maximální zatížitelnost 140W • jmenovitá zatížitelnost 25W • frekvenční odezva 40-25000 Hz • citlivost 89dB • membrána basového reproduktoru HOP • CUSTOM FIT

xsf1331.jpg

2. XS-HA1326

13 cm + 2,5 cm • 2 pásmový oddělený systém s pasivní výhybkou • polypropylenová membrána • zatížitelnost 120 W • citlivost 90 dB • frekvenční rozsah 45 - 22 000 Hz • adaptery pro instalaci jsou součástí balení

XSHA1326.jpg

tak který z nich, díky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šel bych do těch XS-HA1326. Komponentní jsou sice složitější na montáž, ale výslednej zvuk za to stojí. Hlavně si optimálně usadíš vejšky a nebudou ti hrát do kolen. Výhybky se neboj. Je to jen kondík ve vejškáči, takže žádná další škatule se nemontuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Že nikdy neposlechnete co vám JR radí. Navíc vám tu strká slevu 10% na Magnaty a nic, furt tam cpete Soňáky, bum cink.

Když už nic, tak koax 13 cm od Magnatu, Bull Power 132 stojí do 1400 Kč a hraje perfektně. Trochu jsem se třepal, že koax. výškáš bude vadit krycí mřížce, ale vešlo se to tam tip top.

A mlátí mi to s dveřma :o) že musím utěsnit plasty, aby nerachotily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uz se tady nesnazim radit, mam slevy uz snad na vsechny vyrobky z oblasti autohifi, at uz jde o repro, zesaky, radia nebo instalacni material. Kdo porovnaval repro od Sony a treba jiz zminovany Magnat, tak musi vedet, ze kvalita zvuku je uplne o necem jinem.

Jako treba Cabrio, kterej se me tady porad ptal na repro jako Hertz, Axton ..... a nakonec si do auta koupil Pioneer ..... no fuj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mArda ..... když byli grátis a byla podmínka SONY do 2000 kč tak proč bych se scháněl po něčem jiným, je hezký, že JR má slevu na Magnaty, ale když ti někdo něco nabídne zadarmo tak to odmítneš ??

Chtěl jsem jen poradit jaký SONY a ne poslouchat jaký to jsou schity .... :mad::mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Jr kdyby v tom krámě prodávali magnáty tak je mam v autě. Jenže ono nic a takovou cenu jakou mě na ně udělali jsem nemohl nepřijmout vyšli mě na polovinu co za ně dáš u dealera. A jsem s Pioneerama spokojenej. Jeste vymyslet basak a zesilovac a je to:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Emiš - jasně :) 18 letý šumítka, rádio, co jsem vyměnil za hever a odrbaná kazeta z roku 92´. A jsem na tom stejně, jako deeper

P.S.: A když se to \"ohulí\", tak skoro neni slyšet ta kokafonie, co se line z pod přední kapoty :D

[Editován dne 17/6/03 vix]

[Editován dne 17/6/03 vix]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam v saxu v prednich dverich repraky Sony XS-A1334 (pocitam ze to je neco podobneho jak jsi psal) a staly me po znamosti 1200.- .

Hrajou presne podle meho gusta ... na to ze jsou to 13tky tak plechy na dverich vibruji jak krava a basuji taky fajn. Jsem spokojen po tom co jsem slysel JBL 16tky GTO3 tak jsem se musel smat ...

Mozna je Sony spotrebni znacka , ale mi staci kdyz to basuje a zahraje vysky a stredy prumerne ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...