Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klíňák????!! - Vyřešeno


Piwec

Recommended Posts

Při nastartování se mi ozývá z motoru pískot, který tak po 5-10 sek,nebo při prudkém zvýšení otáček(kolem 2500-3000) utichne.Za deště je to mnohem častěji, někdy i při jízdě....můžete mi někdo poradit, co by to mohlo být??? Dík..:nevim

[upravil dne 5/7/06 Piwec]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, to bude klíňák. Mladý to na 106 taky dělalo. Jsem ho přitáhnul a bylo to v poho. Zkus to taky a uvidíš, jestli je to ono. Mladá s tím jezdila pak asi měsíc, a potom ho u Vašendů stejně vyměnili. Ono když se takhle vytáhne, tak je lepší tam dát časem rovnou novej:myslim než čekat, až rupne ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

Jj, to bude klíňák. Mladý to na 106 taky dělalo. Jsem ho přitáhnul a bylo to v poho. Zkus to taky a uvidíš, jestli je to ono. Mladá s tím jezdila pak asi měsíc, a potom ho u Vašendů stejně vyměnili. Ono když se takhle vytáhne, tak je lepší tam dát časem rovnou novej:myslim než čekat, až rupne ...

A zvládnu si ho vyměnit sám??? Nebo to mám radši nechat na servisu...mám totiž náhr. klíňák v autě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já si myslím, že to zvládneš v klidu sám. Zespoda na altíku povolíš ten \"napínák\" a vyměníš řemen(Teda takhle to má mladá na svý 106 obsah 1.0). Pak napnout, utáhnout a je to hotový. Hlavně je potřeba ho správně napnout. Já to vždycky dělal podle woka, ale to asi není to pravý wořechový :D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to neni,ale melo by myslím:myslim platit pravidlo,že když dáš palec na řemen(zruba v prostřed od altiku a řemenice) a stlačíš,tak by měl se prohnout max 3mm:myslim...a natažení nebo vymenu určitě zvladneš,povolíš zajištovaci sroub(je to 13 klič) a pak pootačíš šroubem napínaku..pak utahneš zajištovak a je hotovo....:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...