Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Po vyp. klíčku zapal. pořád svítí kontrol. bat. Vyřešeno!


Saimon1

Recommended Posts

Prosím o pomoc, kamošovi jsem pomohl z mé 205ky nastartovat přes startovací kabely jeho auto a od té doby mě svítí po vypnutí klíčku zapalování kontrolka baterie (dobíjení) !!! Po nastartování samozřejmně zhasne, tak nevím co s tím !!!

[upravil dne 4/7/06 Saimon1]

[upravil dne 8/7/06 Saimon1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Saimon1

Prosím o pomoc, kamošovi jsem pomohl z mé 205ky nastartovat přes startovací kabely jeho auto a od té doby mě svítí po vypnutí klíčku zapalování kontrolka baterie (dobíjení) !!! Po nastartování samozřejmně zhasne, tak nevím co s tím !!!

[upravil dne 4/7/06 Saimon1]

No buď je tam někde odběr, nebo se ti speklo relé dobíjení.

Najdi relátko na dobíjení a zkus ho proměřit. TAky by v něm mělo cvaknout, když vypneš klíček. Třeba na Shade šel urazit vršek, očistit a přihnout kontakty, ale tady bude asi lépe provedené :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud vim tak peugeot ma 4 polohy klicku (0,pro prislusenstvi,pro jizdu,startovani),na rozdil od vetsiny jinych aut ktery maj jen 3. Mozna bude nekde bota prave tam,pripadne jestli se pri startovani nekdo neoprel o nejaky drat... kontrolka baterie sviti prave v poloze \"prislusenstvi\" Tak to je alespon u 306. Jeste zmer,jestli to dobiji,pokud ne,bude asi vadnej regulator.Muze tam bejt skatulka,nebo to muze bejt uz na alternatoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Saimon1

Prosím o pomoc, kamošovi jsem pomohl z mé 205ky nastartovat přes startovací kabely jeho auto a od té doby mě svítí po vypnutí klíčku zapalování kontrolka baterie (dobíjení) !!! Po nastartování samozřejmně zhasne, tak nevím co s tím !!!

[upravil dne 4/7/06 Saimon1]

Mě to samé dělalo u 406 a byla špatná dioda v altíku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...