Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

dvoudverovy sedan 306


Béďa

Recommended Posts

Původně zaslal: rOMIK306xrd

Původně zaslal: bubakkaja

No fuj, tak tohle se mi vůbec nelíbí, můžeš mi prosím tě říct, z jakého důvodu si sem vložil tuhle nehezkou fotku? To si chtěl, ať ti pochválíme tvoje grafické schopnosti, nebo co?

a cetl jsi ten prispevek vubec cely to jsem nedelal ja nasel jsem to nekde na netu tak jsem to tu dal :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bubakkaja

a cetl jsi ten prispevek vubec cely to jsem nedelal ja nasel jsem to nekde na netu tak jsem to tu dal :xvul

Ale to víš, že jsem ho četl celý. Jenže nikde tady není řečeno, že si to nedělal ty. Jinak by mě taky zajímala odpověď na moji původní otázku: Proč jsi sem tenhle obrázek vůbec dával?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bubakkaja

protoze na predni masce jestli sis opet stihl vsimnout je znak peugeot a toto je forum o peugeotech na ktere se obcas takoveto fotky davaji a chtel jsem jenom vedet nazor co na to lidi kteri sem chodi rikaji.ta tvoje nalada ale urcite nebude very very good

Moje nálada je very very good, jinak bych ti ani neodepisoval :) Myslím si že nemáš pravdu. Máš jednoduchou možnost mi můj názor vyvrátit: Dej sem link na nějaký dotaz z této sekce, kde někdo vložil pouze fotku nějakého virtuálně upraveného, anebo radši jakkoli upraveného auta, aniž by k tomu dodal jakýkoli komentář. Jestli takový dotaz nenajdeš, tak tvrdím, že když jsi sem tuhle fotku dával, tak si porušil první větu pravidla č. 4. tohoto fóra a taky, že tento Tvůj příspěvek patří spíše do sekce pokusy, než tady. Jinak pamatuj: Keep smiling :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

No co, po bazarech je spousta aut posvařovaných z několika kusů, tak koneckonců proč by některé nemohlo vypadat takhle :)

To je pravda u nás na dědině vím asi o třech 2-dvéřových stodvacítkách :D stačí to trochu přivařit, překytovat, vybrusit, dát lak a tuzerské dílo je na světě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...