Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

charakteristika převodů 307 HDI


toro

Recommended Posts

Vytvořil jsem si dle dostupných údajů vlastního měření pilový diagram převodů u 6 kvaltu.

Zajímalo by mne jak, jsou na tom různé 5 kvalty Vašich pažoutků v naftě.Sdělte prosím, kolik Vám to jede při 3000 ot/ min. na 2, 3, 4, 5 a připojte krátkou poznámku r.v. a výkonu motoru. Po zpracování se předpokládá jako samozřejmost publikování na našich stránkách. Díky i za jiné postřehy k tématu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

307SW 1.6HDi 80KW:

- při 2000 rpm to na 5. rychlostní stupeň jede dle tachometru 97 km/h (reálně cca 95 km/h),

- při 130 km/h to na 5. rychlostní stupeň \"točí\" 2700 rpm.

Na 3000 rpm a výše to točím jen výjimečně při předjíždění, takže přitom nemám čas sledovat, kolik to právě \"jede\".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mezi údaji od tebe a ode mne je zanedbatelný rozdíl, spíše jde o chybovost měřidel a našich odečtů.Vypadá to, že naše převodovky i stálý převod je shodný, moje šestka je tam jenom navíc. Co máš za typ a r. výroby?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mezi údaji od tebe a ode mne je zanedbatelný rozdíl, spíše jde o chybovost měřidel a našich odečtů.Vypadá to, že naše převodovky i stálý převod je shodný, moje šestka je tam jenom navíc. Co máš za typ a r. výroby?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...