Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tak uz mate prvni bodiky ?


lampa

Recommended Posts

No tak jsem málem dostal 2500,- a nevím kolik bodů hned v sobotu v Chlumci. Ale naštěstí jsem to ukecal na domluvu. Vjel jsem do zákazu vjezdu s motorkou a hned tam byl. Naštěstí pochopil, že je blbost jí nechávat někde kilák ode mě aby mi jí někdo odtáh. Po mém brekotu by se smiloval i asijskej kat. ačal jsem že mám po zkouškách a že první den prázdnin si chci užéít blablabla. První chápavej měšťák, kterýho jsem potkal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: deeper

No tak jsem málem dostal 2500,- a nevím kolik bodů hned v sobotu v Chlumci. Ale naštěstí jsem to ukecal na domluvu. Vjel jsem do zákazu vjezdu s motorkou a hned tam byl. Naštěstí pochopil, že je blbost jí nechávat někde kilák ode mě aby mi jí někdo odtáh. Po mém brekotu by se smiloval i asijskej kat. ačal jsem že mám po zkouškách a že první den prázdnin si chci užéít blablabla. První chápavej měšťák, kterýho jsem potkal

Tak to gratuluji to si buď famozní herec nebo to byl nějakej vpoho fízl..U nás jsou baby policajky a stěma neukécám nic (pojebané kariéristky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pigi.jakub

Původně zaslal: deeper

No tak jsem málem dostal 2500,- a nevím kolik bodů hned v sobotu v Chlumci. Ale naštěstí jsem to ukecal na domluvu. Vjel jsem do zákazu vjezdu s motorkou a hned tam byl. Naštěstí pochopil, že je blbost jí nechávat někde kilák ode mě aby mi jí někdo odtáh. Po mém brekotu by se smiloval i asijskej kat. ačal jsem že mám po zkouškách a že první den prázdnin si chci užéít blablabla. První chápavej měšťák, kterýho jsem potkal

Tak to gratuluji to si buď famozní herec nebo to byl nějakej vpoho fízl..U nás jsou baby policajky a stěma neukécám nic (pojebané kariéristky).

No to víš, na chudý lidi musí bejt přísnost.

Když to nělá někdo z přesvědčení, je to peklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě jenom stavěli... Jedu si takhle prvního po strakonický, 130, svítím, připoutanej, vše v pořádku, žeru bagetu... vidím hlídku u kraje... a bageta je u ucha a čekám, co bude...

No zastavili mě a když došli k autu a viděli, co jsem měl v ruce, no ty byli naaasranýýý:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

nevím jak by reagovali na mne když místo spolujezdce sedí pes a čumí vem.prej za to bodíky nejsou,ale pokuta 2000 může být to by mne nasrali ato ještě nestavěli Maxipsa Fíka:D

No nevim, ale slyšel jsem něco o tom, že mají mít od prvního psi v autě nějaký kšíry či co, asi budu vodit psa k veterináři pěšky.

Jinak jsem od soboty do dneška (jen cca 250km jízdy) nepotkal jedinou hlídku na silnici, jen pár protijedoucích polískárů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fx

Mě jenom stavěli... Jedu si takhle prvního po strakonický, 130, svítím, připoutanej, vše v pořádku, žeru bagetu... vidím hlídku u kraje... a bageta je u ucha a čekám, co bude...

No zastavili mě a když došli k autu a viděli, co jsem měl v ruce, no ty byli naaasranýýý:D

:D mazec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Jinak jsem od soboty do dneška (jen cca 250km jízdy) nepotkal jedinou hlídku na silnici, jen pár protijedoucích polískárů.

Jejda - a kudy jezdíš, poraď? Já jsem za dnešek ujel po Praze pouhých 26 km a hlídka (všechno státní policajti) stála:

1) Generála Janouška

2) Sokolovská na Balabence

3) U Pergamenky

a zpátky

4) Sokolovská poblíž metra Čmoravská

A všude měli jedno až dvě chycená auta, co kontrolovali.

:nevim

[upravil dne 4/7/06 Garfield]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fx

Mě jenom stavěli... Jedu si takhle prvního po strakonický, 130, svítím, připoutanej, vše v pořádku, žeru bagetu... vidím hlídku u kraje... a bageta je u ucha a čekám, co bude...

No zastavili mě a když došli k autu a viděli, co jsem měl v ruce, no ty byli naaasranýýý:D

Jsi jednička - to si hned zítra vyzkouším taky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak v sobotu jsem si dal z domova (Mělnicko) do Benátek n/Jiz a z5, v neděli to samý plus potom z domu do práce (Pha- Kbely) a z5, v pondělí jen do práce a z5 a dnes ještě v práci na Čerňák a do centra kousek od muzea a z5... Fakt nikde ani Chlupáčka...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...