Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozměry reproduktorů


ICEMAN

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

Tak už to mám:

Přední repro průměr 165mm (rozteče úchytávacích šroubů cca 156mm), hloubka úplné maximum bez úprav je 64mm.

Zadní repro průměr 130mm, rozteč variabilní, montážní hloubka je omezená stáhnutím okna a je to max. 60mm. U 5ti dv. je většinou nutné přivést i drátky od rádia :( .

[upravil dne 21.8.2006 ICEMAN]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neslyšeli jste o jednodušší výměně předních repráků?

Ja sem četl na jedné anglické stránce, že jde vyloupnout ta plastová mřížka zakrývající reprák (takže by se nemuselo sundavat celý čalounění). Nezkoušel to někdo?

Prý to chce do spodní části vrazit široký šroubovák a opatrně to vypáčit.

Pokud by se sundala ta mřížka, tak by už neměl být problém se k tomu repráku dostat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Ja mam 206 z 98 a je tam jenom kdyciplastova mrizka co jde oddelat jak popisoval ICEMAN. Stredobas jde tam tudy vymenit ale ja jsem tam daval repro s vetsim magnetem tak sem musel celkem dost toho ramecku dostat pryc. Je tam sice hloubka 60mm ale misto je tam jenom na magnet s malym prumerem.

[upravil dne 26-3-2007 Escaper]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

no tak co já tak chápu tak u starých 206 to jde vytáhnou a u novějších od 2003 ne, protože já mám 2003 a tam teda musím sundat celé polstrování.

Jinak měl jsem repro, které mělo větší hloubku než 64 mm tak jsem uřezal zadní část té plastové objímky na repro v předních dveřích a neudělal jsem asi dobře, protože to hraje teda hrozně, basy nejsou skoro vybuzené, až když přidám na hlasitosti, jenže to už pak je spíš kravál a bolí z toho hlava .... tak to budu muset předělat.... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 4 roky později...
Ta mřížka jde oddělat úplně snadno i prstama. Vůbec nemusíš používat šroubovák. Ale já vyměňoval repráky za komponentní = potřeboval jsem někam umístit frekvenční výhybku a zapojit dráty k výškáčům.

kam jsi dával výškový??? já je mam ze vnitř u zrcátek už seriově... chci jen vyměnit ty seriové za něco lepšího ale nedělat v tom moc bordel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...