Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

A je to tady, bodovej systém


ulfir

Recommended Posts

Původně zaslal: rimmer

K tem gumam, mam takovy dotaz: mam predni gumy uz dost sjete, ke plosce vsak stale chybi tak 1mm, ovsem na obou okrajich pneumatiku se uz ztraci vzorek - foukam docela dost, ale hold vysoky profil a tezke auto udela sve - proste balony. Ma uz gumy menit, nebo proste staci, ze mam vsecky plosky jeste ok ? (pro rypaly, ze maly vzorek atp. mi polibte..gumy sou penize, maji se vyuzit maximalne, jde mi o to, abych za to nedostal flastra)

Rimmere, je to teplem, nebo čím, že je to tady čím dál drsnější? V životě by mě například nenapadlo (a dodneška jsem myslel, že ani tebe) do dotazu napsat \"pro rypaly, ze maly vzorek atp. mi polibte..\" tak se neptej, když ti mají lidi políbit, ne? Stejně si to uděláš podle sebe.

Pokud chceš slyšet můj názor: pokud se v autě cítíš bezpečně, tak tam ty gumy nech. Jestli se ale bojíš (ať už o to, že ti to za deště někde ujede, nebo o to, že tě budou ty gumy stát 5 bodů), tak bude lepší je vyměnit včas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ve stredu me na stare kolinske malem sundal pan, co naprosto dusledne dodrzoval povolenou rychlost a jel presne 90, ani o km vic. urcite to celou dobu upenlive pozoroval na svem tachometru... chybou tak byla jen jedina drobnost, ze celou tu dobu predjizdel kamion proti me...

... asi nebyl z drivejska zvykly sledovat silnici kilometry dopredu, protoze driv predjel na par stech metrech ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

ve stredu me na stare kolinske malem sundal pan, co naprosto dusledne dodrzoval povolenou rychlost a jel presne 90, ani o km vic. urcite to celou dobu upenlive pozoroval na svem tachometru... chybou tak byla jen jedina drobnost, ze celou tu dobu predjizdel kamion proti me...

... asi nebyl z drivejska zvykly sledovat silnici kilometry dopredu, protoze driv predjel na par stech metrech ...

Včera jsem si obdobně užil cestu do práce.:rollS tím rozdílem,že já jsem jel za zeleným Fačkem,který řídila nějaká úskostlivá řidička!Byla tak úskostlivá,že měla problém objet cyklisty,kterých je navečer (tj.kolem šesté) habakuk.Radši se za nima táhla a objížděla je olbřímím obloukem,když nic nejelo.Přitom cesta je tam široká na dva kombajny!!!A pro sichr jela 40km/h v obci a mimo asi 60!:myslim..Martyrium!:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Smetak: takovych jeste bude.... holt atmosfera strachu, kterou (podle policejnich predstavitelu zamerne!!!) kampane placene ministerstvem dopravy vyvolaly se nejak projevit musi. hloupe je, ze strach se objevuje pouze v okamziku zvyseni rizika/nebezpeci, a casem opet polevi...

ale jinak prisnost na ridice musi bejt, kampak bysme to prisli, kdyby si lidi jezdili tak rychle, jak mistni podminky dovoli... vzdyt prece jdeme do ty uuunie, ne? jen hezky tvrdy rezim, aaano.

a takhle nejak to funguje v rakousku... zajimave je tvrzeni, ze zvysenim (?) povolene rychlosti klesla (!) realna rychlost vozidel a silnice se stala prujezdnejsi

http://auto.idnes.cz/rakousko-zakaz-predjizdeni-pro-kamiony-je-prinosem-fhl-/automoto.asp?c=A060709_223836_automoto_fdv... skoda, ze neumim nemecky, rad bych si to precetl primo na strankach rakouskeho autoklubu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně,pořádek musí být!:superLidem stejně jednou otrne.Časem si zvyknou a policajti taky nemůžou stát za každým bukem!Pak je to na náhodě a na tom ,co si kdo dovolí.Opatrní řidiči budou ještě opatrnější,ale hovada zůstanou hovadama!Stačí se koukat kolem..Za týden fungování tohoto systému,jsem potkal TY stejné a bylo jim celkem fuk,že je tady trošku jiný systém \"odměńování\" !!!!.....Čas ukáže,jestli to je ok..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve středu sme projížděli Prostějovem a protože má bratr prasklý sklo tak se za náma otočili chlupatí ale to co pak předvedli, myslel sem že vyletím a dám jím po držce idiotům. Předjeli nás v zatáčce přes plnou bez majáku, v protisměru auto a kdyby to bratr nestrhl doprava (kde naštěstí bylo místo) a nezadupl tak byla nehoda jak prase.

Chvílu před náma stáli a asi se rozmýšleli co udělat když to tak pojebali ale nakonec vylezl starej idiot dědek policajt a chtěl nám dát za to sklo 4 body a 2500kč. Prej špatnej technickej stav. Já teda nevím, ale špatnej tech. stav sem pochopil sjetý gumy a tekoucí olej, což může ohrozit ostatní. To naše praslý sklo by ohrozilo tak leda nějakýho brouka kterej blbě letěl.

Nakonec dali pokutu 1000kč bez bodu \"za pásy\" který sme samozřejmě měli.

:mad: :mad: :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Fusiona

Závadou je prasklé nebo poškozené čelní sklo ve stírané ploše o velikosti větší než 20 mm (§36 odst 3a vyhl. 341/2002 Sb.). Tento přestupek spadá pod §5odst. 1 písm.a) zák. č. 361/2000 Sb a dále §22/1a zák. 200/1990 Sb a nelze ho řešit na místě blokově, pouze sepsání oznámení o dopr. přestupku a postoupení správnímu orgánu. Na místě Ti může být uložena pouze kauce 5000 až 10000 Kč, případně zabráněno v jízdě vozidlu. Dále je to za 5 bodů.

Porušení povinnosti být za jízdy připoután bezp. pásem blokově až 2000 Kč a 2 body. Jedná-li se o přestupek který je ohodnocen i bodovým způsobem, přicházíš o body automaticky. Nelze udělit blok. pokutu bez odeslání oznámení o odejmutí bodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: rimmer

K tem gumam, mam takovy dotaz: mam predni gumy uz dost sjete, ke plosce vsak stale chybi tak 1mm, ovsem na obou okrajich pneumatiku se uz ztraci vzorek - foukam docela dost, ale hold vysoky profil a tezke auto udela sve - proste balony. Ma uz gumy menit, nebo proste staci, ze mam vsecky plosky jeste ok ? (pro rypaly, ze maly vzorek atp. mi polibte..gumy sou penize, maji se vyuzit maximalne, jde mi o to, abych za to nedostal flastra)

Rimmere, je to teplem, nebo čím, že je to tady čím dál drsnější? V životě by mě například nenapadlo (a dodneška jsem myslel, že ani tebe) do dotazu napsat \"pro rypaly, ze maly vzorek atp. mi polibte..\" tak se neptej, když ti mají lidi políbit, ne? Stejně si to uděláš podle sebe.

Pokud chceš slyšet můj názor: pokud se v autě cítíš bezpečně, tak tam ty gumy nech. Jestli se ale bojíš (ať už o to, že ti to za deště někde ujede, nebo o to, že tě budou ty gumy stát 5 bodů), tak bude lepší je vyměnit včas.

A i kdyz si mam polibit, tak to stejne reknu: Vzorek ma byt po cele sirce dezenu sjety na min. hodnotu 1,6, takze argumenty, ze to jeste neni na plosky se neuznavaji. Teda aspon me to pred purokem neuznali a navic mem obvinili z toho, ze jsem zhulenej nebo co. Tenkrat me behem 12km staveli 3x. Uz jsem myslel, ze na me poradaji hon. Spechal jsem domu a musel si dat okruzni jizdu Prahou. Ladvi - Vltavska - Sokolovska. Tahle cesta mi trvala asi hodinu :)

(ono to teda vzhledem k prozite policejni buzeraci moc k smich neni :( )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pigi.jakub

Původně zaslal: Citros

jak může být stejný trest za 51km/h a 69km/h

:myslim :myslim :myslim

stejny body, stejna pokuta,

bez komentáře, fakt nesmysl :bojim :bojim :bojim

[upravil dne 1.7.06 Citros]

Jsou to prostě paka:grr!

To si trochu pleteš ono je stejně trestný 42 a 78km/h

Podívej se do diskuse o přesnosti měření, nebo do parametrů radaru a návodu k obsluze.

A to už je tedy slušná soda ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...