Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

mestska policie nas vzor!


Vvitty

Recommended Posts

aneb o dodrzovani predpisu v praxi....

jeste nedavno jsem si myslel, ze predvadeni se s majackem je vysadou nasich politiku. zda se, ze i nase mestska policie se pripravuje na vetsi pravomoci, ktere ji novy zakon 411 udeluje.

jel jsem dneska dopoledne do prace a na jedne krizovatce na nabrezi stala vpravo na cervenou odtahovka v barvach mestske policie (jak se zda nikoliv prazske, nebot ta podle webu (click) nedisponuje takovymto hi-tech vybavenim.

V dobe, kdy nam svitila zelena zrejme hosi dostali pokyn k urgentnimu zasahu, jinak si nelze vysvetlit zapnuti majacku a hrdinne na plny plyn vyrazili do krizovatky jako tanky wehrmachtu do Polska. Moc nechybelo a mel jsem novy naraznik. Asi jsou spatne parkujici auta nedostatkovym zbozim, ktere je nutne je vyzvedavat rychle.

Bravurnimu prujezdu krizovatkou chybely uz jen kourove efekty z kobry 11 a zejmena koncovka. To hovado za volantem (nelze pouzit slovo ridic) najelo do spatneho pruhu, coz mu doslo uz 10m za krizovatkou. Ac pred nim nebyl nikdo a za nim jely auta, zaslapnul brzdy a zastavil. Chvili hledal packu blinkru, aby se s pote vyhozenym blinkrem pokusil narvat do praveho pruhu. Jeste ze mi to brzdi podstatne lepe nez jemu, jinak jsem mel konec palety na odvoz v A sloupku...

Dalsi ukazkou z kobry 11 obstastnil za sebou stojici ridice hned na dalsi krizovatce pokusem o zmenseni vzroku pneu alespon o 1mm. Zajimave, v kobre jim to nikdy nechciplo... :myslim, asi se nedival dost pozorne. Pokusem o opetovne nastartovani stravil dalsi dva intervaly zelene.

<strih do kabiny vozu>Co to delas, wole? Poradne to vorostuj, at ten kram chytne!! Majacek blika? Tak to tam s3r, woni uhnou a my sedime vejs... Co, jaka cervena? S3r to tam, kuva!<strih, klapka, titulky>

<komentare, pronasene v aute byly pro naprostou nevhodnost vystrihany>.

Bohuzel jsem nemel zadne zaznamove zarizeni, abych stihnul poridit dukaz a jit si na jejich chovani stezovat... :(

A pro zvidave ctenare tu mame soutezni kviz na zaver.

Opravnuje oranzovy majacek k jakemukoliv poruseni predpisu, vyjma zastaveni na zakazu?

Procpak je za zneuziti majacku jeden bod, a za pouzivani zaznamovych zarizeni body 3?

Tohle ma byt ta elita, ktera nas bude od zitrka kontrolovat? Pardon, kvalifikovat prestupky, kontrolovat se budeme sami...

To uz je na tom mestska policie tak spatne, ze povolava k zasahum i odtahovky?

Prvni, kdo spravne odpovi vyhrava propisku s logem Peugeot-Clubu, k vyzvednuti v Sebetove (doufam, ze ji tam budu moct koupit :) ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro uplatneni naroku na vyhru je treba zodpovedet vsechny otazky.

skoda, ze tam meli ten dlouhej previs / plato. mohl jsem mit konecne cirou optiku a novy bagy na ucet mestske policie :mrk ale takhle bych mel novy sklo a rozbitou hlavu.

:):papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

oranžovej neopravnůje k porušování předpisů :mrk

jinak mám na to stjnej názor, normální policajti budou vpohodě ale tyhle černí nás budou pěkně buzerovat, když se jim ted dá moc .... oni nám to předvedou:aut

No něco vymyslíme :D

Každopádně je to hrozná svinstvo tahle armáda spásy. NAštěstí na ně ještě pořád můžeš zavolat PČR na grázly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A) ne, neni

B) protoze kdosi se rozhodl a tak to tak je....o smysluplnosti se dohadovat asi ani nemusime...

C) ano, to maji asi byt oni....:o:o

D) ona na tom nekdy byla dobre??:myslim= myslim ze je na tom dostatecne spatne

je to odpoved?:aut chci vyhrat aspon neco :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z jiného soudku, ale taky o městské policii:

Jsem takhle minulý týden seděl nad notebookem doma u otevřeného okna, venku si hrály děti. Zaujal mě křik \"já si beru FBI\" a \"já si beru CIA\".

Tož jsem fak zvědavě vykoukl, venku u pískoviště tři kluci tak čtyř- pětiletí. Hráli si na akční scény z televize a filmů, a jejich příští hra spočívala v tom, s plastikovou pistolí se rozběhnout, skočit šipku do pískoviště a zřejmě podat co nejatraktivnější hlášku.

Vyrazil první, hodil kapra do písku a ve vzduchu řval: \"Tady FBI, ani hnout, vy šmejdi\". Pak běžel druhý, a ten křičel \"Tady CIA, hezky pracky nahoru, nebo vás všechny postřílím\". Tomu třetímu trvala příprava trochu déle, protože mu ti dva vyfoukli prestižní firmy, ale pak taky cosi vymyslel. Navíc kluk krásně ráčkoval :D Takže se rozběhl, po tlamě letěl do písku a z plných plic řval: \"Prrražská policie, vy kurrrvy!\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Z jiného soudku, ale taky o městské policii:

Jsem takhle minulý týden seděl nad notebookem doma u otevřeného okna, venku si hrály děti. Zaujal mě křik \"já si beru FBI\" a \"já si beru CIA\".

Tož jsem fak zvědavě vykoukl, venku u pískoviště tři kluci tak čtyř- pětiletí. Hráli si na akční scény z televize a filmů, a jejich příští hra spočívala v tom, s plastikovou pistolí se rozběhnout, skočit šipku do pískoviště a zřejmě podat co nejatraktivnější hlášku.

Vyrazil první, hodil kapra do písku a ve vzduchu řval: \"Tady FBI, ani hnout, vy šmejdi\". Pak běžel druhý, a ten křičel \"Tady CIA, hezky pracky nahoru, nebo vás všechny postřílím\". Tomu třetímu trvala příprava trochu déle, protože mu ti dva vyfoukli prestižní firmy, ale pak taky cosi vymyslel. Navíc kluk krásně ráčkoval :D Takže se rozběhl, po tlamě letěl do písku a z plných plic řval: \"Prrražská policie, vy kurrrvy!\"

No po mi připomělo ten vtip jak jede frsajer na kole a zpívá si \"Bez držení, bez držení\" a jeze z5 a zpívá si \"Bež žubů bež žubů\".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Z jiného soudku, ale taky o městské policii:

Jsem takhle minulý týden seděl nad notebookem doma u otevřeného okna, venku si hrály děti. Zaujal mě křik \"já si beru FBI\" a \"já si beru CIA\".

Tož jsem fak zvědavě vykoukl, venku u pískoviště tři kluci tak čtyř- pětiletí. Hráli si na akční scény z televize a filmů, a jejich příští hra spočívala v tom, s plastikovou pistolí se rozběhnout, skočit šipku do pískoviště a zřejmě podat co nejatraktivnější hlášku.

Vyrazil první, hodil kapra do písku a ve vzduchu řval: \"Tady FBI, ani hnout, vy šmejdi\". Pak běžel druhý, a ten křičel \"Tady CIA, hezky pracky nahoru, nebo vás všechny postřílím\". Tomu třetímu trvala příprava trochu déle, protože mu ti dva vyfoukli prestižní firmy, ale pak taky cosi vymyslel. Navíc kluk krásně ráčkoval :D Takže se rozběhl, po tlamě letěl do písku a z plných plic řval: \"Prrražská policie, vy kurrrvy!\"

Jééé, to je krásný !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Z jiného soudku, ale taky o městské policii:

Jsem takhle minulý týden seděl nad notebookem doma u otevřeného okna, venku si hrály děti. Zaujal mě křik \"já si beru FBI\" a \"já si beru CIA\".

Tož jsem fak zvědavě vykoukl, venku u pískoviště tři kluci tak čtyř- pětiletí. Hráli si na akční scény z televize a filmů, a jejich příští hra spočívala v tom, s plastikovou pistolí se rozběhnout, skočit šipku do pískoviště a zřejmě podat co nejatraktivnější hlášku.

Vyrazil první, hodil kapra do písku a ve vzduchu řval: \"Tady FBI, ani hnout, vy šmejdi\". Pak běžel druhý, a ten křičel \"Tady CIA, hezky pracky nahoru, nebo vás všechny postřílím\". Tomu třetímu trvala příprava trochu déle, protože mu ti dva vyfoukli prestižní firmy, ale pak taky cosi vymyslel. Navíc kluk krásně ráčkoval :D Takže se rozběhl, po tlamě letěl do písku a z plných plic řval: \"Prrražská policie, vy kurrrvy!\"

Tak sem se po ránu zase zasmál:super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: lampa

no prave, takze sehnat modry majak dat ho na auto a je to pouze za 1 bod ;)

Ne, jeden bod je to, když ho zapneš.

Když už do detailů tak do detajlů.:D

Jeden bod je to,když ho máš zapnutý při jízdě,

když stojíš na místě tak ho zapnutý mít můžeš a to bez bodů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

U nás v Chrudimi máme pouť.

Život v centru města se tomu podřídí (protože ji máme \"chytře\" na náměstí). Změní se dopravní předpisy, není kde zaparkovat, jak dopravit zboží do obchodů, kudy projet, ale jak vidět z přiložených obrázků, naše Městská policie si ví s parkováním rady! :roll

mp1lm0.jpg

mp2nb0.jpg

(jen doplním, že sami strážníci dohlíželi na rozmisťování dopravních značek)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...