Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dobrej nápad na desinfekci klimatizace!!!


jp

Recommended Posts

Da sa to kupit aj na slovensku ten Milton a este prepacte ,ale to sa strieka len vo nutri interieru do vsetkych vetracich otvorov alebo aj zo spodu auta odkial vyteka ta voda pri vypnuti klim-kondenz. Niesom taky dobry a este ste pisali ,ze treba vybrat nejaky filter ,ale neviem kde ho hladat mam 406 2.1L 97r.

[upravil dne 22/7/06 Maroš]

[upravil dne 22/7/06 Maroš]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Da sa to kupit aj na slovensku ten Milton a este prepacte ,ale to sa strieka len vo nutri interieru do vsetkych vetracich otvorov alebo aj zo spodu auta odkial vyteka ta voda pri vypnuti klim-kondenz. Niesom taky dobry a este ste pisali ,ze treba vybrat nejaky filter ,ale neviem kde ho hladat mam 406 2.1L 97r.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Da sa to kupit aj na slovensku ten Milton a este prepacte ,ale to sa strieka len vo nutri interieru do vsetkych vetracich otvorov alebo aj zo spodu auta odkial vyteka ta voda pri vypnuti klim-kondenz. Niesom taky dobry a este ste pisali ,ze treba vybrat nejaky filter ,ale neviem kde ho hladat mam 406 2.1L 97r.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hehe .. maros nejak zazmatkoval .. :) maros este som to na SK nenasiel .. dnes sa chystam na jednu lekaren v Ba .. potom dam vediet . a ten filter o ktorom hovorime je pelovy filter a nachadza sa pod stieracom spolujazdca pod takym plastom. otvoris kapotu, das dolu plast a vymenis filter.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Maroš

Da sa to kupit aj na slovensku ten Milton a este prepacte ,ale to sa strieka len vo nutri interieru do vsetkych vetracich otvorov alebo aj zo spodu auta odkial vyteka ta voda pri vypnuti klim-kondenz. Niesom taky dobry a este ste pisali ,ze treba vybrat nejaky filter ,ale neviem kde ho hladat mam 406 2.1L 97r.

Se stava:D.Kdyz si najedes na svuj prispevek tak v pravem hornim rohu se da ten ktery si vyberes smazat:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to mohu jen potvrdit fleky na palubovce to neudělá ani náhodou, ale dal bych si pozor kdo máte tmavé čalounění na sedačkách. Když jsem dal samotný milton na tmavý hadřík tak mi trochu změnil barvu. Takže je to sice šetrný, ale žádná rozlejvačka po sedadlech, to nedoporučuji!!!

[upravil dne 23.7.06 jp]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: funtomino

Původně zaslal: bedo

komisar super fotky .. este zohnat ten milton .. som sa pytal v 2 lekarnach a ze take este nepoculi .. idem dnes skusit tretiu:) kolko si toho minul? .. toho pol litra?

Ahoj, podarilo sa ti to niekde na slovensku zohnat??

bohuzial nie... slecinka pozerala v kompe a zistila ze to na slovensku nie je registrovane .. aspon to ona nemala (lekaren Via na dubravskej)

avsak mam teraz iny problem ako dezinfekciu .... a sice moja mila klima vcera lahla .. isiel som na vylet.. po hodine jazdy zrazu prestal fukat studeny vzduch ... po pol hodke zase zacal .. ale vydrzalo mu to tak 20 minut .. no a po ceste naspat uz ani tuk .. cize ma caka testovanie ci je system tesny + doliatie chladiva ... to je ten lepsi scenar .. horsie bude ak je niekde diera alebo odislo nejake cidlo ... bude to radost hladat!!! dezinfekcia bude az dalsi krok! :((((((((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mnoo chcel by som ist stanovat na vranovsku prehradu niekedy v auguste .... len problem je ze sa to asi musi objednavat cize ked pojdem stvrtok-nedela tak to asi nestihnu :(( ale skusim najst nejaku lekaren na nete a zavolat tam dohodnut sa:) .. ved vsetko je o ludoch a myslim ze s kazdym sa da dohodnut ak nie je uplne vypatlany...:) len v prvom rade ta klima musi ist az potom mozem nezinfikovat ze jo:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Ja si koupil tablety na pul s kamosem za 91kc:mrk.Dnes jsem vystrikal kochal jsem se jak to pekne tece z pod auta jak je vyparnik:mrkSel domu nechal bezet motor a ventilator na plno,prisel za minutu a je to vse v haji:grr.Ventilator se netoci:grriTak jsem ho rozdelal a zjisti,ze je plny vody.Neni vubec nijak chraneny proti vode.Takze pozor!!!Ja mel moc velke dirky tak mi tam teklo trochu vic vody a......Zbytek uz vite.Motoru se podle me nic nestalo ten vyschne a bude ok ale asi mi odesel regulator:(Nejlepe je pouzit nejakou tu trysku,ktera to rozprasi pak by se nemelo nic stat:(Samotny ventilator ma dole dirku pro pripadnou kondenzaci vody,takze mu trochu rozpraseneho vlhka urcite neuskodi:).Ja se budu modlit az to vyschne,ze bude vse ok:)Jinak,si budu muset schanet regulator:(

[upravil dne 28.10.06 Zipík]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zipík

Ja si koupil tablety na pul s kamosem za 91kc:mrk.Dnes jsem vystrikal kochal jsem se jak to pekne tece z pod auta jak je vyparnik:mrkSel domu nechal bezet motor a ventilator na plno,prisel za minutu a je to vse v haji:grr.Ventilator se netoci:grriTak jsem ho rozdelal a zjisti,ze je plny vody.Neni vubec nijak chraneny proti vode.Takze pozor!!!Ja mel moc velke dirky tak mi tam teklo trochu vic vody a......Zbytek uz vite.Motoru se podle me nic nestalo ten vyschne a bude ok ale asi mi odesel regulator:(Nejlepe je pouzit nejakou tu trysku,ktera to rozprasi pak by se nemelo nic stat:(Samotny ventilator ma dole dirku pro pripadnou kondenzaci vody,takze mu trochu rozpraseneho vlhka urcite neuskodi:).Ja se budu modlit az to vyschne,ze bude vse ok:)Jinak,si budu muset schanet regulator:(

[upravil dne 28.10.06 Zipík]

Ajeje, to si musel striekat ako velryba :nevim

Dobre ze som sa do toho nepustil /neboli tablety/. Mna ten reugulator uz raz stal cez 900skk ! :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: funtomino

Původně zaslal: Zipík

Ja si koupil tablety na pul s kamosem za 91kc:mrk.Dnes jsem vystrikal kochal jsem se jak to pekne tece z pod auta jak je vyparnik:mrkSel domu nechal bezet motor a ventilator na plno,prisel za minutu a je to vse v haji:grr.Ventilator se netoci:grriTak jsem ho rozdelal a zjisti,ze je plny vody.Neni vubec nijak chraneny proti vode.Takze pozor!!!Ja mel moc velke dirky tak mi tam teklo trochu vic vody a......Zbytek uz vite.Motoru se podle me nic nestalo ten vyschne a bude ok ale asi mi odesel regulator:(Nejlepe je pouzit nejakou tu trysku,ktera to rozprasi pak by se nemelo nic stat:(Samotny ventilator ma dole dirku pro pripadnou kondenzaci vody,takze mu trochu rozpraseneho vlhka urcite neuskodi:).Ja se budu modlit az to vyschne,ze bude vse ok:)Jinak,si budu muset schanet regulator:(

[upravil dne 28.10.06 Zipík]

Ajeje, to si musel striekat ako velryba :nevim

Dobre ze som sa do toho nepustil /neboli tablety/. Mna ten reugulator uz raz stal cez 900skk ! :mad:

A nevis kde ho mam hledat?Neboj když budeš mít rozprašovač tak by to mělo být ok.Já měl pouze hadici a v ní udělané díry.Bohužel ale moc velké:(.Za to se mi snad pekně pročistil vyparník:D

[upravil dne 29.10.06 Zipík]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...