Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Schema elektriky


tibor

Recommended Posts

Zdarec,

jsem zvědav, jestli se ti to nakonec podaří. Pokud to budeš dělat sám, tak to asi cenově nebude tak náročné, ale řekl bych, že zásah do elektriky to bude znatelný a troufnu si tvrdit, že nikdo se v těch obvodech potom už nevyzná (tebe nevyjímaje). Každopádně mi dej vědět, jak jsi dopadl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne, ked sa mi to podari, navod hodim sem. Len potrebujem tu schemu, snad to tu niekto ma.

Vcera som sa hrabal v auticku a zistil som , ze by vcelku lahko islo dorobit vyhrievane spetne zrkadla. Staci zohnat zrkadielka vymenit a dopajkovat dva kontakty.:) Jupii zacina sa somna stavat MANIAK.:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tibor

Ahojte, chcem si dorobit teplomer a palubny pocitac, viem asi priblizne kde by to malo byt zapojene, ale potrebujem elektriske schema. Ma to niekto?

no ono dodelat vyhrivany zrcatka a palubni pocitac je trosku rozdil v narocnosti, jeste jsem tu za tri roky pusobeni na tomhle foru nevidel nikoho, kdo by dodelani PP dotahl do konce ( bez toho aby to sveril servisu, a to se jeste jednalo o vcelku jednoduchou elektriku u stareho modelu 406ky )

No ale nechci ti brat nejak iluze, jen varuju ;) je to neco podobneho, jak kdyz chce nekdo dodelavat klimatizaci, nebo turbodmychadlo na 1.4 motor :D proste nerentabilni nesmysl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...