Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zpožděné vypnutí vnitřního osvětlení


fante

Recommended Posts

Pokud má někdo z vás bastlířské sklony a chtěl by si postavit zpožděné vypnutí vnitřního osvětlení jako že vlastníma rukama, tak si řekněte dal jsem dohromady trošku složitější (pár tranďáků a jedna 555) zapojení co mi spolehlivě fachá už nějaký ten pátek. Když, tak i s plošákem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj. uz se to tu kdysi nejak resilo a vylezlo z toho o neco jednodussi schema s asi 5 soucastkama...... ¨Toto mi pripada celkem slozite, ale i tak je dobre, ze se tady nekdo snazi o vychytani techto aut k dokonalosti :) :) :) Kdybys nemel co delat, tak posli schema me na mail :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Voštík: Oki, dotáhnu to a pošlu ti to, a? to můžeš dát někam rozumně.

To all: není to zas tak hrozný, akorát si nechat vyrobit plošák. Zapájet to zvládne skoro každý. Na kolik příjdou součástky nevím, ale myslím, že do 50 se to vleze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To C.A.T: nekecej .... já jsem na toto totálka lamózní, možná bych na to přišel, ale stálo by to asi za prd. pokud by nějakej se nějakej šikovnej elektrikář našel, měl bych toho víc. Jako třeba, aby mě blikli blikry při zamčení, kdyby to šlo, aby to pípalo, pak to zatažení oken při zamčení .... Někteří jedinci sice tady píšou, že to nic není, že stačí nějakej ten kondík, plošňáček, ale pro mě je to španělská vesnica ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...