Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nestartuje me 206 ka ;o(


kukikuk

Recommended Posts

a co treba jeste takovy ten bezpecnostni vypinac? Je to takova prapodivna vec s cervenym kloboukem prisroubovana myslim nekde na leve strane mot. prostoru na prepazce mezi ridicem a motorem.

Leva ve smeru jizdy. Zkus na ten klobouk zhora zatlacit, melo by tam byt znatelne zaskoceni kulicky mezi kontakty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bezpečnostní vypínač to není, ten jsem kontroloval. A vůbec kde má 206 palivové čerpadlo, abych to zkontroloval, jestli tam jde proud. Myslím, že to bude palivem, protože to chytlo a za chvilku to chcíplo, pak to chytlo ještě jednou a hned chcíplo a už jsme to nenastartovali. Tahle nová auta jsou na prd, už jsem tam nenašel ani zapalovací svíčky. musím to rozebrat, abych se na to ze zadu motoru lépe dostal, ale nejdříve chci zkusit to čerpdlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Palivove cerpadlo je priamo v nadrzi. Odklop zadne sedacky a skus to pomerat.

Ked dojde benzin, nieje to ziadny problem, dolej a nastartuj, tak som to spravil ja , bez problemov.

Tel ventil je na odtlkovanie palivovej sustavy. Normalne cerpadlo natlakuje hadicky benzinom. Keby si chcel napriklad vymenit vstrekovace a neuvolnis ten ventil, tak ta to postrieka benzinom.

[upravil dne 3/7/06 tibor]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpověď pro chuck11: je to obráceně, jsou to dvě osoby s jedním jménem. Kukikuk si odjel na dovolenou a tatínkovi nechal spravovat auto.

Už jsem zjistil, že nejde proud do čerpadla. Aspoň jsem tam při zapnutém klíčku žádný nenaměřil a čerpadlo neběží. Jiskru svíčky hází. Dále při zapnutém klíčku ještě svítí kontrolka brzd. Kapaliny tam je dost a spínač ruční brzdy fuguje jak má. Je to nějaké divné, asi to budu muset dotáhnout někam na diagnostiku. Dál si s tím nevím rady. Jinak všechno ostatní se zdá že funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kremenak

Odpověď pro chuck11: je to obráceně, jsou to dvě osoby s jedním jménem. Kukikuk si odjel na dovolenou a tatínkovi nechal spravovat auto.

Už jsem zjistil, že nejde proud do čerpadla. Aspoň jsem tam při zapnutém klíčku žádný nenaměřil a čerpadlo neběží. Jiskru svíčky hází. Dále při zapnutém klíčku ještě svítí kontrolka brzd. Kapaliny tam je dost a spínač ruční brzdy fuguje jak má. Je to nějaké divné, asi to budu muset dotáhnout někam na diagnostiku. Dál si s tím nevím rady. Jinak všechno ostatní se zdá že funguje.

Tak takový luxus bych si nechal taky líbit:D:D:D:D

Koncem měsíce jedu na dovolenou,že by ses mi na Pežotka taky podíval :D:D:D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak 206 už startuje. Byla to odpojená kostra. Protože auto je nabourané na zadek, tak jsme demontovali zadní světla včetně kostry. Ta kostra je ale i na palivové čerpadlo. To by ale nebyl takový problém, ale když to přestalo startovat, tak jsme kontrolovali jako první pojistky a jako naschvál jsme tu od čerpadla vrátili po proměření vedle než má být. Když jsme nenašli žádnou vadnou pojistku, tak jsem tu kostru u zadních světel zapojil, jestli to není náhodou tou kostrou, ale dál to nešlo, protože tam zase nebyla ta pojistka čerpadla na správném místě. Taková blbost a ztratil jsem s tím 3 dny. Kdybych měl aspoň nějaký návod k autu a věděl, na co je která pojistka, tak by to bylo opravené hned.

PS: jsem u počítače kukikuka, ale toto píše kremenak. I když jsem přihlášen na sebe, tak to nějak nefunguje a tvrdí to pořád, že jsem kukikuk.

[upravil dne 4/7/06 kukikuk]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...