Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Minimaxovo nové autí


Guest minimaxa

Recommended Posts

Původně zaslal: Kurt

No taky důvod, proč jsem se s tím stahoval - aby pořadatelé našich srazů měli inspiraci a případně zauvažovali o jejich medializaci. ;)

To máš těžké. Sraz takových \"exotů\" jako je Multipla může být mediálně zajímavý. Zato Piškoti - koho by to tak zajímalo?

[upravil dne 29.7.06 Peta]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

To máš těžké. Sraz takových \"exotů\" jako je Multipla může být mediálně zajímavý. Zato Piškoti - koho by to tak zajímalo?

[upravil dne 29.7.06 Peta]

No tak ony televize stejně nemají co vysílat, že? ;)

A pokud by se snad dokonce jednalo o nějaký sraz na Moravě (tak, aby to točilo jiné, než pražské studio), tak by myslím zájem být mohl. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Kurt

Kdo jste neviděli v dnešním AMR reportáž o srazu těchle potvor, tak tady je. :)

Díky Kurte!

A byl tam Minimaxa?

Teda, kdy se sraz P-C dostane do AMR?

[upravil dne 29/7/2006 Marcel505]

nebyl, ale na druhém srazu 22-24.9. chybět nebude :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Bez známých jseš asi bez šance. Ale teď jsem si uvědomil, že jeden můj kolega nějakýho takovýho známýho má. Dokonce zařídil, že se u nich na vesnici v příhraničí točil nějaký pořad v hospodě. Schválně se ho na to v úterý zeptám :D

Nooo, já mám jednu takovou známou:D u sebe doma:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Bez známých jseš asi bez šance. Ale teď jsem si uvědomil, že jeden můj kolega nějakýho takovýho známýho má. Dokonce zařídil, že se u nich na vesnici v příhraničí točil nějaký pořad v hospodě. Schválně se ho na to v úterý zeptám :D

Tak vidíš! Však ono to půjde! ;)

Navíc jméno Petr Rousek taky není v TV tak úplně neznámé... :aut

post-0-14109594733871_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Kurt

Tak vidíš! Však ono to půjde! ;)

Navíc jméno Petr Rousek taky není v TV tak úplně neznámé... :aut

Tak a je to venku, Péťo, co s tím?

Zachovejte klid, to je \"jmenovec\" :D Bydlí v Náchodě - Vysokově, jezdí Peugeotem (jestli ho už nevyměnil za jinou značku) a hlavně není ani trochu příbuzný se mnou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Ad 6-místné auto - já teda Multiplu za 6-místné auto rozhodně nepovažuju. Při představě, že budu sedět vpředu uprostřed se mi zvedá kufr, a při představě, že budu řídit a někdo mi bude sedět pomalu na klíně, bych dostal psotník. Možná jako nouzovka mezi vesnicema je to použitelné, ale plnohodnotné to teda není ani ve snu. A co mě na tom vrcholně vadilo, když jsem si do toho sedl, že kvůli té prostřední sedačce, aby se tam vůbec nějak nacpala, velmi utrpěly obě sedačky vedle, i když na tom prostředku nikdo nesedí. Pokud bych měl označit nějaké auto jako skutečně 6 místné, tak je to pro mě 806 v uspořádání 2+2+2 (nebo dejme tomu 2+3+1), ale tohle teda fakt ne.

taky názor. :potlesk:potlesk:potlesk

Nevím, čím by měly sedačky vepředu utrpět, ale jsou stejně široké jako v 306tej. A tak komfortní a luxusní loketní opěrku se stolkem a držákem na dvě kávy nemá prostě ani ta tvoje zlatá 806. apropo, mě se 806 vůbec nelíbí, je to taková nevzhledná hranatá krabice.:aut To taková 807 je jiný kafe, ale to už jsme v jiný pohádce. No a co se týče tvého kufru:P, který by se mohl zvednout z posezu v prostřední sedačce ve předu, jen jednu poznámku, je pravda, že tam málokdy někdo sedí. A ono sedět ve třech vedle sebe v tvé zmiňované variantě 2+3+1 v 806, taky nebude žádná slast :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: minimaxa

Původně zaslal: oddie

Ad 6-místné auto - já teda Multiplu za 6-místné auto rozhodně nepovažuju. Při představě, že budu sedět vpředu uprostřed se mi zvedá kufr, a při představě, že budu řídit a někdo mi bude sedět pomalu na klíně, bych dostal psotník. Možná jako nouzovka mezi vesnicema je to použitelné, ale plnohodnotné to teda není ani ve snu. A co mě na tom vrcholně vadilo, když jsem si do toho sedl, že kvůli té prostřední sedačce, aby se tam vůbec nějak nacpala, velmi utrpěly obě sedačky vedle, i když na tom prostředku nikdo nesedí. Pokud bych měl označit nějaké auto jako skutečně 6 místné, tak je to pro mě 806 v uspořádání 2+2+2 (nebo dejme tomu 2+3+1), ale tohle teda fakt ne.

taky názor. :potlesk:potlesk:potlesk

Nevím, čím by měly sedačky vepředu utrpět, ale jsou stejně široké jako v 306tej. A tak komfortní a luxusní loketní opěrku se stolkem a držákem na dvě kávy nemá prostě ani ta tvoje zlatá 806. apropo, mě se 806 vůbec nelíbí, je to taková nevzhledná hranatá krabice.:aut To taková 807 je jiný kafe, ale to už jsme v jiný pohádce. No a co se týče tvého kufru:P, který by se mohl zvednout z posezu v prostřední sedačce ve předu, jen jednu poznámku, je pravda, že tam málokdy někdo sedí. A ono sedět ve třech vedle sebe v tvé zmiňované variantě 2+3+1 v 806, taky nebude žádná slast :roker

Široké jako v 306? No 306 u mě zrovna není etalon v šířce sedaček... nadto u ní není na tu sedačku nic takhle nalepeno. Jako zamýšlená sedačka je to uprostřed pro mě prostě nepřijatelné. Jako loketní opěrka třeba dobré, to uznávám, byť držák na dvě kávy fakt vůbec neocením (ale chápu, že někdo třeba jo). Mně by se tom ale mnohem víc líbilo, kdyby to vůbec žádná sedačka nebyla, kdyby to byla jen ta opěrka třebas s tím stolkem, a o kus užší - plus širší ty sedačky. Prostě vpředu 2 pořádná místa bez kompromisů.

Co se týče sezení 3 v prostřední řadě u 806, je to totéž jako u Multiply vzadu ve třech - šířka je prakticky stejná. S tím že v 806 jsou ty křesla samostatná a pohodlnější, ale potřebovaly by být výš nad podlahou... A varianta 2+2+2 nemá konkurenci.

806 je samozřejmě nevzhledná krabice, o tom žádná. Holt je praktická, něco za něco. Mě na tom vadí spíš, že je hodně drahá, a že v ní jsou dost nic moc motory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...