Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

výměna těsnění víka


Guest Filip

Recommended Posts

Chtěl bych ho vyměnit, páč mi začal valit olej z těhle míst a tak bych se rád zeptal, jestli mám pro těsnění jít do Autobenexu či jaký non-originál výrobce je kvalitní a popřípadě jaké nástrahy výměna obnáší jsou-li nějaký, díky bude to moje první výměna těsnění, tak bych rád věděl jak na to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

All: super to jsem rád.. .. a to je spešl \"silikon na těsnění\" nebo ho seženu třebai v OBI ?? Ovíkendu se na to podívám a zkusím ten silikon se starým těsněním

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hurááá můj motor má zase blíž k ideální těsnosti :D

Výměna se mi podařila, kupodivu, ikdyž jsem nedodržel dobu schnutí 24hod a práce mi trvala tři hodiny během kterých mě urychlovala moje slečna, olej zatím neprolíná, čas ukáže jak kvalitní práci jsem odvedl..

Potvzuju cena red silikonu 175 kachlí

Pánovéé jste skvělí !!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Cus.Cece taky sem mel tenhle proble s netesnicim vikem.Jednoduse sem koupil tesneni za 120kc a vymenil ho je vse v poho...ani kapka oleje nazmar.. je prevda ze sem to RADNE ocistli aby nikde nebyla ani skvirka.... ale s tim silikonem to taky zabira kdyz to nejde bez nej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NAzdárek, tak jsem se s tim patlal takovou dobu a s ne zrovna dlouhodobým ůčinkem .... už mi to zase valí ven, zbyl mi silikon, Kozliku to tělsnění za 120 třeba v autobebexu ?? Dísk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...