Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

VIN


Driver

Recommended Posts

Někde jsem tu četl v diskuzi téma VIN čísla. Mám k tomu jen takovou poznámku, která se týká tzv. úředních čísel. Mám totiž 306 dotaženou z Německa a mám na karoserii vyražený číslo ve tvaru X/X-XXXX. Když jsem zjistil jak vypadá klasický VINko, lekl jsem že jsem koupil nějakou \"levotu\" s preraženým číslem. U Domanskýho mi ale řekli, že to je úřední číslo, který se razí na karoserii v případě, že se mění díl na kterým je VINko vyražený nebo při výměně celý karoserie. Prý se nemusím bát že bych měl něco kradenýho (u nás), ale prý občas bývá problém na hranicích s Rakouskem, protože se to Rakouským celníkům nelíbí a takový auto nemusí pustit přes hranici. Nebo se taky může stát, že pokud přes hranice projedu v pohodě, tak při silniční kontrole pokud se to policajtům nebude zamlouvat, zabaví mi auto na dobu než prověří jestli to není kradený. No do Rakouska jsem stejně nechtěl jet, takže to snad bude v pohodě. Už jste se s tímhle označováním karoserie někdo setkal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jak na kastli.Na 405Break která byla kdysi dovezená ze Švédska!mám pro změnu takový štítek na motoru.Na hranicích zrovna s Rakouskem (Mikulov) mi to kontrolovali,podivovali se....pro tento případ jsem měl fotokopii z velkého TP,kde je to uvedeno,že to tam je vyražené schválně snad z \"nečitelnosti\" :-)) původního čísla.Po 5 minut zkoumání toho papíru mě pustili,poté jsem jel ven ještě několikrát a nikdy jsem již jiný proiblém neměl :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...