Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní tlumiče na 205ku ?


swine007

Recommended Posts

Potřebuju radu, kolik stojí zadní tlumiče ( no spíš ty malý písty :D ) a jakou dát značku. Jeden mi trochu vytek, ale po kouzelným orien?áku se udělal totálně :) (deset kilometrů lesní cestou vysokou rychlostí je znát). Jinak mi to právě na tu stranu ustřeluje a vypadá to jak když se chci převrátit přes střechu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek nediv, že je tlumič v pr.... když toho tvýho dědka takhle honíš:D Jinak co jsem se dočetl (hodnocení je tady někde na stránkách) tak nej jsou SASCH a nejhorší MONROE(prý je na ně nejvíce reklamací). Když se rozhoduješ co tam dát tak SASCH je pro tebe jasná volba. Sasch:D(snad jsem to napsal dobře)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bacha při měření tlumičů jsou dvě metody.Ta jedna \"jednodušší\" nezjistí nic!Jedno snad nějak měří rozkmit nebo co a druhá teprve nějak jestli to tlumí.Mi taky řekli tlumiče jsou skoro nové,podle toho co to ukázalo,ale ve skutečnosti už byly hodně na sračky.Vyměnil jsem je (tlumiče jsou ještě relatívně levné oproti jiným věcem) a hned je to o poznání lepší.Kdyby byly tak dobré jak tvrdili,tak by ten rozdíl nebyl tak poznat...mimochodem mi tekly dva!!Kdosi mi říkal,že když tečou jsou na \"p...u\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...