Jump to content
swine007

Zadní tlumiče na 205ku ?

Recommended Posts

Potřebuju radu, kolik stojí zadní tlumiče ( no spíš ty malý písty :D ) a jakou dát značku. Jeden mi trochu vytek, ale po kouzelným orien?áku se udělal totálně :) (deset kilometrů lesní cestou vysokou rychlostí je znát). Jinak mi to právě na tu stranu ustřeluje a vypadá to jak když se chci převrátit přes střechu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazdárek nediv, že je tlumič v pr.... když toho tvýho dědka takhle honíš:D Jinak co jsem se dočetl (hodnocení je tady někde na stránkách) tak nej jsou SASCH a nejhorší MONROE(prý je na ně nejvíce reklamací). Když se rozhoduješ co tam dát tak SASCH je pro tebe jasná volba. Sasch:D(snad jsem to napsal dobře)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jsem si nechal změřit tlumiče v barumce za kilodvacet a jsou v pohodě (a to i ten co vytek), takže to lehký ustřelování bude asi nápravou :mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bacha při měření tlumičů jsou dvě metody.Ta jedna \"jednodušší\" nezjistí nic!Jedno snad nějak měří rozkmit nebo co a druhá teprve nějak jestli to tlumí.Mi taky řekli tlumiče jsou skoro nové,podle toho co to ukázalo,ale ve skutečnosti už byly hodně na sračky.Vyměnil jsem je (tlumiče jsou ještě relatívně levné oproti jiným věcem) a hned je to o poznání lepší.Kdyby byly tak dobré jak tvrdili,tak by ten rozdíl nebyl tak poznat...mimochodem mi tekly dva!!Kdosi mi říkal,že když tečou jsou na \"p...u\"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×