Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Snímač otáček - co vše může způsobit, když je špatnej?


Petr X

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: habitat3

a nevis kde se ten snimac otacek nachazi..??Jinak obcas jde a obces ne..

to myslis ze nekdy ti spadne ukazatel otacek na nulu, nebo rucicka ruzne poskakuje ? to pak bude spis chyba v budicich - zkus dat vyhledat palivomer 406, tim bych zacal ( tak jsem ti odkaz na opravu nasel Tady )

snimac otacek je ze zadni strany prevodovky, je k nemu blbej pristup

[upravil dne 6/7/06 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: habitat3

a nevis kde se ten snimac otacek nachazi..??Jinak obcas jde a obces ne..

to myslis ze nekdy ti spadne ukazatel otacek na nulu, nebo rucicka ruzne poskakuje ? to pak bude spis chyba v budicich - zkus dat vyhledat palivomer 406, tim bych zacal ( tak jsem ti odkaz na opravu nasel Tady )

snimac otacek je ze zadni strany prevodovky, je k nemu blbej pristup

[upravil dne 6/7/06 Ferry]

ok diky..palubovku moc rozebyrat nechci,ale pokusim se to opravit...presne jak si psal rucicka mi tam lita nekdy je na nule...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: habitat3

ok diky..palubovku moc rozebyrat nechci,ale pokusim se to opravit...presne jak si psal rucicka mi tam lita nekdy je na nule...

tak budiky ven, je to prace ani ne na 1 minutu a pak rozebrat a propajet ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: habitat3

ok diky..palubovku moc rozebyrat nechci,ale pokusim se to opravit...presne jak si psal rucicka mi tam lita nekdy je na nule...

tak budiky ven, je to prace ani ne na 1 minutu a pak rozebrat a propajet ;)

a jak se ta palupovka vyndava..?Jak poznam ze je nejaky kontakt spatny..??nebo musim vsechny propajet..??
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud by to melo za nasledek nepravidelnej chod motoru, tak to je ted muj problem. Vlastne problem, kterej uz resim od zimy a zatim jsem to nikomu nedal opravit. Diagnostika mi pise snimac otacek a motor ma do 3tis. otacek nepravidelnej chod, chveje se a kdyz se postavis k vyfuku, obcas si to trosku prdne. Problem jsem predtim jakztakz vyresil tim, ze jsem zmensil odtrh na svickach, jinak by to skoro nejelo, ale zase diky tomu se to nechce moc sbirat z nizkejch otacek. Co myslite, mohlo by to bejt tim? KOlik stoji novej snimac?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Taky by mě zajímalo kde je ten snímač otáček, něco jsem našel na převodovce mírně v předu je to vidět ze zhora. Ale nevim, je to spiš na převodovce a vůbec to nesedí s tim co jsem našel v katalogu auto kelly. Tam se to připevňuje nějakym šroubkem, to co jsem našel já vypadá spíš jak čidlo teploty chladicí kapaliny jen je to s bílim konektorem. Jo a ještě by mě zajímalo kde je snímač klepání ten taky níkde nevidim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: durino81

Ked je uplne vadny, nenastartujes. Ked este ako tak ide, tak asi budu kolisat otacky, resp. motor bude skubat a bude nestabilny a asi to bude aj chcipat.:myslim

táraš hlúposti !! když je špatnej snímač otáček,tak nejde tachometr nebo otáčkoměr,popřípadně to chybně ukazuje spotřebu a dojezd pokud je auto vybaveno pp !! Ale jinak jede a neškude a ani nechcípá !! :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petr X

No pokud by to melo za nasledek nepravidelnej chod motoru, tak to je ted muj problem. Vlastne problem, kterej uz resim od zimy a zatim jsem to nikomu nedal opravit. Diagnostika mi pise snimac otacek a motor ma do 3tis. otacek nepravidelnej chod, chveje se a kdyz se postavis k vyfuku, obcas si to trosku prdne. Problem jsem predtim jakztakz vyresil tim, ze jsem zmensil odtrh na svickach, jinak by to skoro nejelo, ale zase diky tomu se to nechce moc sbirat z nizkejch otacek. Co myslite, mohlo by to bejt tim? KOlik stoji novej snimac?

Novej snímač mi řekli dva tisíce,sehnal jsem jinej v Jesenici u Prahy za 500 kč ! :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přeplňovaný benzín a bez problémů Ťuk,Ťuk,Ťuk :D

Takže bych netvrdil , že benzíny nejsou dobré :aut

Za 50 000km,které jsem s ním nalítal žádné investice do čidel,snímačů atd.(jedno jsem koupil a pak se ukázalo,že byl zaoxidový konektor)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...