Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Repase napravy 306


kukikuk

Recommended Posts

2Kurt: no, s tou Pribrami... nevim, nikdy jsem tam nebyl, ale co jsem mel moznost slyset a videt, jedna se o vymenu za jinou napravu a tak vubec je to spis takova garazovka, ani poradny zvedak drive nemeli...

2Kukikuk: co treba hledat? Tohle je velmi oblibene tema posledni dobou, a resi se tu co mesic stejna otazka... mohl bych Ti poradit jednu firmu, jejiz banner tu beha nahore, ale je z Prahy, v HK a okoli nic neznam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

2Kurt: no, s tou Pribrami... nevim, nikdy jsem tam nebyl, ale co jsem mel moznost slyset a videt, jedna se o vymenu za jinou napravu a tak vubec je to spis takova garazovka, ani poradny zvedak drive nemeli...

Nevím, prý je možnost tam přijet s vlastní vymontovanou nápravou a oni ji na počkání zrepasují. Ale taky jsem tam nikdy nebyl - takže za to ruku do ohně nedám.

No a že to dělají Vašendovci mi vůbec nedošlo - tam by to měl asi tazatel z HK nejlepší. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

No nejlepší zkušenost s Příbramí asi těžko. Kdo někdy viděl tu dílnu, a potažmo samotné čepy používané na onu repasi... Z mého pohledu - ani zadarmo.

Asi jsem teda četl \"špatné\" příspěvky. ;)

kukikuk: odpověď najdeš třeba tady: http://www.peugeot-club.com/topic/10371-renovace-napravy/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kukikuk

Poradi me nekdo, kde si mam nechat zrepasovat tu zadni napravu...uz bych to chtel mit docela zasebou :myslim

Mam osobni zkusenost se servisem na Melniku (p.Malus/p.Medal). Minuly rok repase P 405 GLi Combi. Cena dobra. Pri repasi tez informovali o nutne vymene prasatka a lanovodu k rucni brzde (konecne ji mam taky opravenou :-) . Repasi mi delali na moji naprave na,ktere jsem prijel :-)

CUS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně ji dělal pan Tomáš z Dobřan v Orl. horách. Doporučil mi ho kámoš ze serisu, prý to pro ně dělá už 10 let a v pohodě. Já na ní zatím nejezdím- auto není ještě dodělané, takže nemám osobní zkušenost. Vyměnil čepy, ložiska, opravoval osazení pro ložiska v trubce-cena 4700Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...