Přejít na obsah
kukikuk

Repase napravy 306

Recommended Posts

Poradi me nekdo, kde si mam nechat zrepasovat zadni napravu na Peugeota 306:myslim.Jsem z Hradce Kralove, tak nejlepe v Kralovehradeckym kraji.Dikkas za odpovedi:aut:super

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

2Kurt: no, s tou Pribrami... nevim, nikdy jsem tam nebyl, ale co jsem mel moznost slyset a videt, jedna se o vymenu za jinou napravu a tak vubec je to spis takova garazovka, ani poradny zvedak drive nemeli...

2Kukikuk: co treba hledat? Tohle je velmi oblibene tema posledni dobou, a resi se tu co mesic stejna otazka... mohl bych Ti poradit jednu firmu, jejiz banner tu beha nahore, ale je z Prahy, v HK a okoli nic neznam...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: Vvitty

2Kurt: no, s tou Pribrami... nevim, nikdy jsem tam nebyl, ale co jsem mel moznost slyset a videt, jedna se o vymenu za jinou napravu a tak vubec je to spis takova garazovka, ani poradny zvedak drive nemeli...

Nevím, prý je možnost tam přijet s vlastní vymontovanou nápravou a oni ji na počkání zrepasují. Ale taky jsem tam nikdy nebyl - takže za to ruku do ohně nedám.

No a že to dělají Vašendovci mi vůbec nedošlo - tam by to měl asi tazatel z HK nejlepší. ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: oddie

No nejlepší zkušenost s Příbramí asi těžko. Kdo někdy viděl tu dílnu, a potažmo samotné čepy používané na onu repasi... Z mého pohledu - ani zadarmo.

Asi jsem teda četl \"špatné\" příspěvky. ;)

kukikuk: odpověď najdeš třeba tady: http://www.peugeot-club.com/topic/10371-renovace-napravy/

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Původně zaslal: kukikuk

Poradi me nekdo, kde si mam nechat zrepasovat tu zadni napravu...uz bych to chtel mit docela zasebou :myslim

Mam osobni zkusenost se servisem na Melniku (p.Malus/p.Medal). Minuly rok repase P 405 GLi Combi. Cena dobra. Pri repasi tez informovali o nutne vymene prasatka a lanovodu k rucni brzde (konecne ji mam taky opravenou :-) . Repasi mi delali na moji naprave na,ktere jsem prijel :-)

CUS

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mně ji dělal pan Tomáš z Dobřan v Orl. horách. Doporučil mi ho kámoš ze serisu, prý to pro ně dělá už 10 let a v pohodě. Já na ní zatím nejezdím- auto není ještě dodělané, takže nemám osobní zkušenost. Vyměnil čepy, ložiska, opravoval osazení pro ložiska v trubce-cena 4700Kč.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku