Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Jak bylo na srazu ...


Recommended Posts

Právě že všechno bylo v pohodě, jenže když ti navigátor pořád hučí do hlavy, že to nechápe a po pár kilákách přijde na to, že teprve študuje vysvětlivky, tak už jsme jaksi byli v prdeli. :D:D

Příště tankuju tichej a výkonej diesel od schellu a to budete čumět :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo hoši, to my nezkončili v něčí zahradě, ale málem nás namlátil boreček, když sme se jeho starý nevybíravými slovy ptali, jestli kolem nejeli nějaký peginy. Chudák holka z toho byla pěkně vymetená, ale řikala že jo a navigátor hulákal něco o krávách a vedle stál nějakej namachrovanej boreček na símu a hnal se na nás.... Ale ten kravín tam fakt stál a pěkně smrděl:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chteli jste to, mate to mit.

Ondra Maly

Clown + Evik

Jezkovi voci + Honza

Aulo

Fryc Roman

Master Tom

Barabos

Hemerle

Josífko David

Martin + Vostik

Radovan Rucka

Hamrbac

Bulir Radek

Masopust Jiri

Vichra Jirka

Cabrio

Swine + Motyelson

koho jsem nenapsal, tak se omlouvam, ale vic vykazu nemam :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cožééééé ?? To si děláš srandu ... já myslel, že jsi jel pořád ... no nic.

C.A.T .... koukám, že jsi třetí od konce :D:D, to není vůbec zlý ... diesel je znám, ale mít nějaký MIčko, to by jsme jim ukázali ... nebo příště pojedeme spolu a ukážeme jim i tak :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se taky musím vyjádřit ke srazu. Byl fakt super. Kromě té akce jak všichni víte úplně všechno. Lidi, příroda, kuchyně, personál i snad program. Potěšilo mě že se konečne najdou mezi náma i sportovně založený lidi, (tímto speciálně zdravím výbornou paní Malou) a srazy začínaj bejt i pro nemotoristickou veřejnost. Podle nás s JR to měl bejt třídenní relax a podle mě se to i povedlo. A detaily které jsme řešily s JR posléze, jako byl něčí doplatek za jídlo a pití v Maně, nebo rozmlácený dvě kuželky v kempu, nehledě na letištní příhodu nemůžou pokazit výbornej dojem z celé akce. Všem moc dík;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To JR:Nevím jaký vedeš záznamy,ale Vichra se píše s měkkým a ne VYCHRA!!!!!!!:mad:To Swině:Uvidíš,přístě jim vypálíme kamna..Něco mě totiž napadlo:cool:To deeper:Postel,nepostel...Jo asi jsem měl fakt zůstat ale měl jsem manželský povinnosti ze kterej se stejně nic nevyklubalo,takže mě to pěkně šte..Vonělo to hezky... :(Tak příště...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...