Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Boční dynamické blinkry


PaKr

Recommended Posts

Na STK přece není až takový problém je prohodit za obyč. co z auta sundáš. Četník na silnici pokud nejseš pí... a nevystartuješ na něj a nebudeš ho ve druhé minutě rozhovoru svlíkat z uniformy tak to si myslím přejde. Myslím si že jsou daleko horší věci namontované na různé vraky co jezdí po silnicích než aby takováhle věc byla nebezpečná.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Hele co jsem si skládal ty světla na před face 307, policajti mi nikdy nic nemohli. Byla na tom vyražená origo PSA homologace a policajt to na místě fakt zkoumat nebude (leda že bych na něj byl nepříjemnej, to by si tu práci asi dal) . Na STK bych to shodil, sice na to většinou dlabou, ale abych kvůli 5 minutám práce musel dělat opakovanou TK za litr mi přijde zbytečný.  Pak napiš, jestli to jde rozdělat. Nelíbí se mi ta dynamická funkce, buď bych to předělal, nebo alespoň použil to černý sklo na origo blinkry. Lakovat se mi nechcou. Jinak z ali to stojí asi 200 Kč. 

Edited by VojtouNerCZ
Link to comment
Share on other sites

Na 308ce mám tydle čený https://www.aliexpress.com/item/1005004058244337.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.70.35c71802JrzhQh, mají i přepínač jestli to má jenom blikat, nebo to má mít funkci dynamickýho blinkru, ale je to uvnitř zrcátka, takže to je asi lepší nějak přepnout a už to tak nechat, na technické neříkali nic, určitě ví h.vno, že to není origo a na 206ce mám tyto (crystal) https://www.aliexpress.com/item/4001080803029.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.69.35c71802JrzhQh a jak píšou borci výš, tak sem to na technickou přehodil, protože přece jenom tady už to je víc nápadný a kvůli takové blbosti, dělat znova stk je na prd, jinak žádnou chybu auta nehlásí, už ta mám 2 roky a pořád to funguje v pohodě, jenom na té 206ce to při odemykání a zamykání bliká trochu "divoce", ale varovky fungují v poho.

Link to comment
Share on other sites

@VojtouNerCZ neříkal jsem, že to budu hned kupovat :aut jenom jsem chtěl vědět názory a případné zkušenosti. Vyskočila na mě někde reklama, tak jsem se na to díval a ptám se :)

@vozzyn moje 206 nemá centrál :D tak tam by nemělo co divočit :aut horší by to bylo na 307. Asi bych vzal kouřové, 206 je bílá, tak ať tam je nějaká změna :aut

Ale i ty originální čiré blinkry jsou asi ledkové, když se nedají rozdělat pro výměnu žárovky :myslim 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
V 6. 5. 2024 at 11:06, PaKr napsal:

Ale i ty originální čiré blinkry jsou asi ledkové, když se nedají rozdělat pro výměnu žárovky :myslim 

Já mám na 206 tento typ a tam žárovka vyměnit jde. Ty tam máš jakou variantu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...