Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Roztržený rozvoĎák


jandera 306

Recommended Posts

Původně zaslal: jandera 306

Zdarec, na 306 1.9D mirupnul rozvoďák.Dá se nějak laicky zjistit,jestli se nepotkaly ventily, nebo co to všechno napáchalo? A kolik tak může stát oprava

Díky

nech nasadit novej a pootoč motorem, pokud se protočí bez problémů zkus ho nadlábnout

no jinak kdyby se ti potkal tak to poznáš, je to rána jak z děla

kolik si najel od poslední výměny rozvodů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když jsem kdysi koukal na to jak jsou tyhle motory 1,9 D stavěný, tak snad neni možný , aby se to při přetržení nepotkalo, je to tutovka. Ventily zasahujou dost hluboku, u benzína ta šance na přežití je mnohem větší. Rozhodně bych se to nepokoušel startovat, ale radši rozebrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusíš sundavat ani hlavu, stačí sundat víko ventilů, a vidíš hned, jestli je vačka vejpůl.

Oprava vyjde podle toho, kdo ji dělá a z čeho. Jsou i případy, že se tam dá prostě jen jiná vačka a koník, a vesele se s tím jezdí dál, protože se ventily neohnuly, nicméně to ale nějakou ránu dostalo, může být třeba naprasklý dřík ventilu (už jsem viděl motor, u kterého odpadl talířek ventilu, což mělo za následek totální destrukci motoru), může být trochu ohnutá ojnice... Já bych asi tu hlavu sundal, a vyměnil aspoň ty ventily, co se potkaly (a přerazily vačku). Celý motor bych asi nedával, ale těžko říct, záleželo by spíš na tom, jak vypadá celé to auto, a co se od něj ještě očekává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myc: jestli sis náhodou nevšiml, tak je zde řeč o dieselu. A ten v horní úvrati nemá mezi pístem a hlavou vůbec žádný prostor, kam by se mohl onen ventil vejít. Takže upadnutí talířku zde znamená ve 100% případů destrukci celého motoru - K.O klikovka, ojnice i celá hlava. Přeskočení řemene o 3 a více zubů či jeho přetržení potom \"jenom\" přeražení vačkovky a koníků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal výše. Ony ty ventily jsou u těhle motorů kolmo, takže poškozené být nemusí, už jsem viděl dostkrát \"opravu\", že se tam prostě dala jen jiná vačka a koníky a jezdilo to dál - bez sundavání hlavy, bez čehokoliv dalšího. Ale taky jak jsem psal, ty ventily tu ránu prostě přenesly, a nějak se to na nich v budoucnu projevit může, takže osobně bych sundal hlavu a ty dotčené vyměnil. Jestli se vyplatí toto spravovat či sehnat jiný motor je otázka ceny - nech si udělat kalkulaci na oboje a uvidíš... ale příliš velký rozdíl v tom nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...