Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Novy clen


lukash

Recommended Posts

Guest minimaxa

Taky srdečně vítám nového člena v klubu. Tedy doufám že i v klubu a nejen zde na diskuzi. A také doufám že rozšíříš řady nás, řádných členů. Tak Lvům zdar a hlavně ať ty kilometry přibývají bezpečně :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vyhody tempomatu su hlavne neprekrocenie rychlosti, ktoru si nastavis, nehras sa s plynom = mensia spotreba, je to pohodlne, uplne super si oddychnes, len krutis volantom, noha si hovie na podlahe. vyuzijes to samozrejme po dialniciach a rychlostnych cestach, ja to vacsinou zapinam aj na dlhych rovnych usekoch klasickych ciest - samozrejme skor cez vikend, inac tam jazdi kopec somarin, takze si tempomat neuzijes a je to super, kolkokrat som sa predtym prichytil pri tom, ze uz prasim po okreske 140 a takto si nastavim stovecku a idem si a neprekracujem :) aj spotreba je fajna. inac by si neveril, ako zle jazdi vacsina vodicov, vidim to prave ked mam zapnuty tempomat, vacsina jazdi po dialnici v rozmedzi 110-150, ako na hojdacke, raz pomalsie, raz rychlejsie, proste neplynulo a samo im ide hore spotreba. ja si ficim konstantne 130 a vacsinu predbieham, ak neratam chronickych jazdcov vsadekdetodaaspondvesto :D

Packa sama o sebe stoji cca 1000 Sk a potrebujes este spinac brzd, niektore 307 to maju, niektore nie. Spinac stoji cca 300 Sk. potom uz len aktivovat cez PC a ideeeeeeees :mrk prehrab sa ale tuna na 307 fore, na niektorych modeloch sa to dodatocne vraj neda, ale zase som pocul ze sa da na kazdom, tak neviem. na mojom sa dalo v poho, aj na SW co som mal vlani som dal dorobit a slo to. teraz sme to davali kamosovi, ta ista vybava a rocnik ako ja a tiez pohoda. ono vraj na kazdom aute, ktore ma elektronicky plyn to ide v pohode dorobit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, na otazku, ako to funguje:

presne taka ista packa, aku mas na ovladanie radia sa ti namontuje na lavu stranu, tym, cim pridavas volume pridavas plyn, tym, co uberas volume, uberas plyn. akonahle si pridas rukou, kludne das nohu z plynu dole a ovladas to rukou, tu rychlost, co si nastavis tak tu drzi. aby tempomat fungoval, musis mat zaradenu min 4ku a aspon 50km/h rychlost. deaktivuje sa automaticky po pribrzdeni, pridani plynu, vyradeni rychlosti. takisto je tam zaujimava funkcia, tym, cim prepinas medzi cd a radio (source) si na chvilku vypnes tempomat, napr. ked ti vyjde dilino z praveho pruhu nahle do laveho a ked to tlacitko zatlacis znova, tak sa vrati automaticky rychlost na poslednu nastavenu uroven, teda ak si mal predtym 130 a zbrzdil si, tak ti po znovuzatlaceni toho tlacitka stupne rychlost naspat na tych povodnych 130.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...