Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaké rádio ? ... ovládání pod volantem P605


TiborTeam

Recommended Posts

Uvažuji jaké rádio koupit abych využil tu páčku. Pokud jsem to dobře pochopil, tak ovládání je pouze na principu spínačů.

Na SONY jsem měl vstup z ovladače, ale ten jel na principu změny odporů.

Jaký mají vstup na ovládání dnešní rádia ?

Cenově přístupné jsem viděl JVC a má uvedeno možnost ovládání z ovladače na volantu od výrobce vozu.

Viz. http://www.autoradio-prodejce.cz/jvc_kd_g322.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

originál páčka funguje jen za použití redukce, která je celkem drahá a dělají jí jen určité značky rádii (určitě Alpine) a to pouze na své modely. dříve se to tu dost řešilo a někde jsem dával i odkazi tak prohledej starší věci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

originál páčka funguje jen za použití redukce, která je celkem drahá a dělají jí jen určité značky rádii (určitě Alpine) a to pouze na své modely. dříve se to tu dost řešilo a někde jsem dával i odkazi tak prohledej starší věci

S tou redukcí jsem to předpokládal, někde to mají i v popisu rádia.

Na SONY jsem si dělal vlastní ovládání, a tam je to přes ty odpory, co tlačítko, to jiný odpor a jenom dva kabely (2.5 nebo 3.5 jack) do rádia.

Jenom bych potřeboval vedět, jestli i jiné značky používají tenhle systém. Pak není problé redukci vyrobit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem tu redukci sháněl a nikde nic.. ..To jí potřebuju na stejné radio jako se dávalo do 605! Původně jsem zde měl kazetové a ted mám taktéž kazetove :D ale s podporou changeru, který nemám :( Navíc přehozením mi nefunguje ta ovladací páčka pod volantem, nefunguje mi zajíždění a vyjíždění antény a navíc to radio mi tam ani nepasuje, cca 10cm kouká ven:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pechy

Ja jsem tu redukci sháněl a nikde nic.. ..To jí potřebuju na stejné radio jako se dávalo do 605! Původně jsem zde měl kazetové a ted mám taktéž kazetove :D ale s podporou changeru, který nemám :( Navíc přehozením mi nefunguje ta ovladací páčka pod volantem, nefunguje mi zajíždění a vyjíždění antény a navíc to radio mi tam ani nepasuje, cca 10cm kouká ven:bojim

To máš ideální rádio :D ale jinak hraje, ne ? :super

Anténa musí fungovat, anebo to máš špatně připojené.

Co já vím, tak na anténu je jenom výstup na 12V. Zapneš rádio, vyjede 12V a anténa taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...