Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kod ma jake zkusenosti s temito tipy aut?


jack

Recommended Posts

Peugeot:

307 HDi 110hp: koukal jsem spotreba kolem 6l, vykon dostacujici,

kdo ma podelte se, zkusenosti..

VW:

Golf IV Tdi 81KW: spotrteba 5,2l, je to kalsika cerpadlo, vyborny motor, mene mista vzadu

Golf IV PD 96kW: spotreba 5.5l, vykonej motor

Audi A4 PD 96kw

BMW: 320D 100Kw: super, bezpecnej cestak, ale v zime ten zadni nahod, ale diky ani prokluzu, i na mokru muzes drzet

plnej plyn

spotreba klolem 6.8l

Kdo ma jake zkusenosti, prosim napiste sem, co si o jakem autu myslite

Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem sice peugeoťák, ale mám zkušenost s 320D v kombíku r.v.2000 100kw, neboť jsem ho v březnu dovezl z Německa a měl možnost s ním 14 dní jezdit. Auto je to super, ale málo pogodlný - moc tvrdý, ale zase to přidá na jízdních vlastnostech (tužší podvozek a pod.) Jinak když už si někdo pořizuje BMW, tak bych doporučil ropu, protože za 6 litříků nafty máš svezení jako ďas, A náhonu zadní nápravy se nemusícš vůbec bát díky vymoženosti, jakou je protiskluz...

Určitě nevýhodou proti golfům a 307 budou dražší náhradní díly, ale zase určitě dýl vydržej...Helmuti jsou v tomhle ohledu precizní. A v dobrym stavu se u nás pohybujou kolem 270tis... Za ty prachy budeš mít zase novější 307 - chce to promyslet, co chceš víc, jestli komfort a pohodlí á-la Francie, nebo dravost a preciznost á-la Deutschland.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave se mi ted dost libi BMW? pac jsem meli doma v garagi 525 tds rok 97 a to auto bylo jako 2 roky stary, vsechno tak ciste, bez koroze, bytelne.

Fakt me to dostalo, ale 5 rada je dost velka, 3 by stacila:)

Jeste to musim promyslet.

ale ve IV golfu 96KW TdI je taky super svezeni:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P307 - 2,0HDI, roc. 2004, naj. 63000km, za 2 tyzdne priemerna spotreba 7,9l - mix(mesto +mimo), co sa mi zda dost. Nesnazil som sa jazdit prilis \"na spotrebu\", no mam podobnu skusenost aj s P406, mam vlastnu uz 1,5 roka, naucil som sa jazdit opatrne, s lahkou nohou, no stale mam priemer 6,4. :grr. Pocul som, ze by pomoho chip tunning???

Pri rovnakom style jazdy na oktavke som isiel na 4,3....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

307 je vazne peky auto, ale prave ta spotreba je blba, na ten vykon co to opravdu ma by to mohlo zrat min.

Ja ze 406 taky jezdim 6,2-6,5 a to to moc nehonim:(

tak premyslim o TDi od VW

nebo to BMW, vim ze bude zrat stejne kolem 6-7 l, ale to je svezeni:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neřekl bych že Tdi od VW jsou tal dobré, měl jsem Golfa IV r.v. 2000 ( koupeno u nás - nové ) 66kw. Zprvu vinikající, ale po čase tj. zhruba za dva roky odcházela váha vzduchu a pak motor je bez tahu. To samé mněl i otec na Audi A4 - 80kW. Nakonec když to bylo po druhé tak jsem se dal do P406 a nakonec dnes do 307 SW a mohu jen chrochtat, motor neunavný, mnoho místa všude. Němci robý auta ve vnitř velmi masívní na úkor prostoru. Nemám tedy skošenost s BMW, ale např. u Audi která je stejná skupina a cenová relace tomu neodpovídá. Na to že vozidlo stálo 1.5mil plasty se ihned ošoupou, prostě hrozné dílenské spracování, u citroena, kterého má manželka a je o 7 let starší, není znát žádné použití jak u Audi, aby se používáním oprotřeboval knoflík ruční brzdy, praskla koženka řadicí páky a jak u golfa tak u audi po ujetí 60tis km nutná výmněna ramen, neb jsou silikonové a na našich cestách zachvíli včudu a jedno rameno ti výjde na 10tis.:bojim:myslim

Zatím jsem velmi spokojen s fancouzi jak s citroenem tak s peugeutem a stořeba není tak špatná, když si uvědomíš, že 307 je višší a tím je větší odpor vzduchu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BMW je třída. Ale chce to od roku 2001. Nebo aspoň tady to píšou http://www.auto.cz/ojete

Měl sem možnost sjet si s 328i z roku 1998 a řeknu vám,že sice je to kostitras ale taková ta německá tuhost se mi začíná libit. A člověk si v tom připadá hodně bezpečně. Vzadu místa jak v oktávce nebo golfu. Ale ve čtyřech se dá jezdit v každým autě. A co bylo hlavní. Spotřeba za život auta byla 8.1 litru normální jízdy. To znamená pohodově plynule jezdit i 120 km/h. Mělo to najeto 130 a jeté jen za slunce a nikdy v zimě. A po celou dobu bez jedinné závady

[upravil dne 3.6.06 Dafe]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mas pravdu, vaha vzduchu se menit musi, ale uz se da sehnat neoriginal docela levne.

Predni napravy u VW odchazi, ale hlavne u Passatu, u Golfu jsou v pohode.

Je pravda ze Peugeot 406 je pohodlna,super kara.

Stejne nakonec vsichni budem jezdit v Korejskych nebo Cinskych autech:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...