Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

TEMPOMAT 406 - dodělání


Jirkap

Recommended Posts

Původně zaslal: 1978popo

Sorry, velmi sa do aut nerozumiem......co je to multiplex??? BSI?

multiplex je sdelovaci sit v nbovejsich Peugeotech a jestli ji mas nebo ne poznas podle pacek pod volantem, pokud mas tluste zakladni packy a ovladani radia takovou placatou jako musli tak mas MUX, pokud je ovlaqdani radia takova tycka tak ho nemas.

BSI je vicefunkcni jednotka, prelozil bych to jako ridici jednotka konfortu nebo tak nejak

pro nazornost na obrazku je muj volant s packama placatejma, takze s MUX

volant.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: 1978popo

takze musim mat mux ked chcem domontovat packu tempomatu?:myslim

ne nemusis, ale musis rozlisovat jestli mas auto s ci bez a podle toho se zaridit. dej hledani tempomatu a uz se tu resil na oba druhy;)

Mohol by si mi teda napisat co vsetko potrebujem na dorobenie tempomatu na moj peugeot 406 HDi 2.0 r.v. 2001??? Staci iba packa....ktora packa? A povolit v BSI....alebo treba este vypinac, popripade co este??? Vdaka za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau, mam dotaz ohledne te BSi a povoleni tempomatu v ni - cetl jsem, ze v nekterych BSi je ten tempomat zakazan a ze je to vetsinou v tech novejsich verzich. Udajne se delava nejaky update softwaru a pak to proste nejde. Taky jsem ale cetl, ze by se mela dat BSi vymenit, tak me napada, jestli by se to treba nedalo obejit takhle - sehnat si jinou BSi se starsim SW a tam by to pak melo jit..?

To, jestli to jde v BSi povolit, by melo jit zjistit bez montaze packy tempomatu, ne? Mne totiz v Jablonci tvrdili, ze se packa musi pripojit a pak vyzkouset - prijde mi ale, ze to teda vubec nezkouseli povolit v BSi a pak mi rekli, ze to nekomunikuje a ze mam smulu.. Tak nevim, jestli to jeste nezkusit treba v LBC, jestli tam nejsou v tomhle zbehlejsi..

Kdyz tak diky za potvrzeni (vyvraceni) mych teorii o BSi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 1978popo

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: 1978popo

takze musim mat mux ked chcem domontovat packu tempomatu?:myslim

ne nemusis, ale musis rozlisovat jestli mas auto s ci bez a podle toho se zaridit. dej hledani tempomatu a uz se tu resil na oba druhy;)

Mohol by si mi teda napisat co vsetko potrebujem na dorobenie tempomatu na moj peugeot 406 HDi 2.0 r.v. 2001??? Staci iba packa....ktora packa? A povolit v BSI....alebo treba este vypinac, popripade co este??? Vdaka za odpoved

u tebe jelikoz dle me mas stary packy tak budes potrebovat packu, vypinac a zjistit jestli mas na brzdovym pedalu 2 spinace, ale nez tohle nakoupis, tak si zajed nekam do servisu at ti zjistej jestli jde tempomat povolit v ridici jednotce motoru, protoze nektere to neumoznuji a pak bys zbytecne vyhodil penize za dily. Mej se a drzim palce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Supetr

Cau, mam dotaz ohledne te BSi a povoleni tempomatu v ni - cetl jsem, ze v nekterych BSi je ten tempomat zakazan a ze je to vetsinou v tech novejsich verzich. Udajne se delava nejaky update softwaru a pak to proste nejde. Taky jsem ale cetl, ze by se mela dat BSi vymenit, tak me napada, jestli by se to treba nedalo obejit takhle - sehnat si jinou BSi se starsim SW a tam by to pak melo jit..?

To, jestli to jde v BSi povolit, by melo jit zjistit bez montaze packy tempomatu, ne? Mne totiz v Jablonci tvrdili, ze se packa musi pripojit a pak vyzkouset - prijde mi ale, ze to teda vubec nezkouseli povolit v BSi a pak mi rekli, ze to nekomunikuje a ze mam smulu.. Tak nevim, jestli to jeste nezkusit treba v LBC, jestli tam nejsou v tomhle zbehlejsi..

Kdyz tak diky za potvrzeni (vyvraceni) mych teorii o BSi.

povolit tempomat jde samo bez packy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze predprivavu v aute mam....t.j. aj kabelaz, aj spinace na brzde a vsetko.....v peugeot servise mi zistili ze do mojho auta tempomat povolit ide.....cize uz riesim iba to, aky spinac a packu kupit a kde....nemate niekto foto packy a spinaca, popripade objednavacie cislo u nejakej firmy, hoci u vas na cechach? Pretoze kaslem na to, u nas ju nikde zohnat nemozem, ani na vrakoviskach, ani Machal mi nepomohol, proste nikde som nezohnal.....tak si hoci objednam novu......ale tie foto by sikli....hlavne ktoru packu mam kupit ked v aute nemam multiplex???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mitch.mb: sorry, asi jsem trochu natvrdlejsi - co myslis tim aktivovanim PP? Jako ze aktivace tempomatu v BSi? A to i kdyz to ta konkretni BSi nepodporuje? Mne psali z Peugeotu v LBC, ze pokud to BSi v mym aute podporuje, tak bych mel packu za 360,- a praci za 900,- (asi bez dane) - predpokladam ze vc. aktivace tempomatu v BSi (nutny predpoklad). Pokud to ale BSi nepodporuje, a nejakej saman v MB by to dovedl zmenit (preprogramovat BSi?), tak by to bylo samozrejme super a vydal bych se za nim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V autokelly ma packa na SK stala oklo 1200,? Kukni na fore. V Nitre rozpredavaju dva P406 s tempomatom pre Teba. Pokukaj po nete. :papa

Původně zaslal: 1978popo

Takze predprivavu v aute mam....t.j. aj kabelaz, aj spinace na brzde a vsetko.....v peugeot servise mi zistili ze do mojho auta tempomat povolit ide.....cize uz riesim iba to, aky spinac a packu kupit a kde....nemate niekto foto packy a spinaca, popripade objednavacie cislo u nejakej firmy, hoci u vas na cechach? Pretoze kaslem na to, u nas ju nikde zohnat nemozem, ani na vrakoviskach, ani Machal mi nepomohol, proste nikde som nezohnal.....tak si hoci objednam novu......ale tie foto by sikli....hlavne ktoru packu mam kupit ked v aute nemam multiplex???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 1978popo

Kukam na nete a nemozem najs:bojim...mohol by si dat nejaky kontakt prosim?

Teda chlape, me to neda a musim si rejpnout, podpis dlouhej jak tejden pred vejplatou, ale pouzit efektivne hledani to ne.

Vsechno sme ti tady vyjmenovali, pomalu ti rekli i memno toho kdo ti to aktivuje a ty nejsi schopen to dat do kupy. Ja sem si to vsechno sehnal tenkrat jeste bez pomoci fora a cely i s tejdenim objednanim k frajerovi co ma diag 2000 to trvalo deset dni:o

jeste pro tebe udelam jednu vec, TADY mas link na sedmidtrankovy vlakno jen o tempomatu na 406, jak starej tek novej model, doufam, ze informace tam obsazene jsou dostatecne:myslim

[upravil dne 10/12/07 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: 1978popo

Kukam na nete a nemozem najs:bojim...mohol by si dat nejaky kontakt prosim?

Teda chlape, me to neda a musim si rejpnout, podpis dlouhej jak tejden pred vejplatou, ale pouzit efektivne hledani to ne.

Vsechno sme ti tady vyjmenovali, pomalu ti rekli i memno toho kdo ti to aktivuje a ty nejsi schopen to dat do kupy. Ja sem si to vsechno sehnal tenkrat jeste bez pomoci fora a cely i s tejdenim objednanim k frajerovi co ma diag 2000 to trvalo deset dni:o

jeste pro tebe udelam jednu vec, TADY mas link na sedmidtrankovy vlakno jen o tempomatu na 406, jak starej tek novej model, doufam, ze informace tam obsazene jsou dostatecne:myslim

[upravil dne 10/12/07 buml]

Takze vlakna s tempomatom som presiel vsetky uz davno......uz mi islo HLAVNE O TO KDE ZOHNAT PACKU.......a ked nieco neviem, tak sa jednoducho spytam.....spravil som nieco zle ci nebodaj zakazane??? Neviem preco ta to tak nastvalo....ja tu hladam pomoc a informacie, hlavne ked sa do aut vobec nerozumiem.....a kedze sa ti nepaci moj dlhy podpis, tak extra koli tebe ho dam prec, aby si mohol teda kludne spat a nemusel na vyplatu dlho cakat...

[upravil dne 11.12.2007 1978popo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 1978popo

Takze vlakna s tempomatom som presiel vsetky uz davno......uz mi islo HLAVNE O TO KDE ZOHNAT PACKU.......a ked nieco neviem, tak sa jednoducho spytam.....spravil som nieco zle ci nebodaj zakazane??? Neviem preco ta to tak nastvalo....ja tu hladam pomoc a informacie, hlavne ked sa do aut vobec nerozumiem.....a kedze sa ti nepaci moj dlhy podpis, tak extra koli tebe ho dam prec, aby si mohol teda kludne spat a nemusel na vyplatu dlho cakat...

[upravil dne 11.12.2007 1978popo]

Vis o co me jde, ze tu packu sme ti tady naservirovali, temer az pod nos a ty se na ni ptas znova, ten podpis si dej jakej chces to sem si jen rejpnul, ale fakt se mi zda nesmyslne dlouhej (subjektivni nazor).

A jeste jednou k ty pacce, psal se ti ze ji na AutoKelly a dokonce i na slovenskym eshopu akorat bez ceny, tu se ti psal ceskou, takze misto nesmyslnejch 3tacu te nova bude na slovensky koruny stat dle me do patnacti stovek. Jo a psal sem ti tam i objednaci cislo:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...