Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

TEMPOMAT 406 - dodělání


Jirkap

Recommended Posts

Tempomat do Peugeotu 406, rok výroby 2002 jde dodělat, ale musí se dokoupit díly:

Ovladač ND.C. 623997 - 1x 2656Kč

Vypínač ND.C 6552LW - 1x 1266Kč

Brzd.spínač ND.C. 453427 - 1x 500Kč

Spona 453412 - 1x 18Kč

Krytka 4131G8 - 1x 128Kč

Celkově za: 4568Kč + diagnostika + práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jardacek

Do roku 2001 to nejde.02 má jinou ř.jednotku a bsi.

Já ten tempomat tam mám origo, tak co to vlastně znamená , mám jinou ř. jednotku a BSíčko než ostatní r.v. 2001 nebo je stejná s malými změnami či jiným softem? Čistě informatik....:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nového auta, byl tempomat za příplatek: Regulátor rychlosti (tempomat) 13000 Kč

Nevím jak to bylo, když byl za příplatek, ale bude to asi stejný postup, jen tam něco dají navíc. Jak už jsem někde psal, stačí se zastavit někde u Peugeota, ať se podívají co tam všechno je potřeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
Původně zaslal: jardacek

Starší 406 má v motoru krabičku která tahá za lanko plynu , u nového je to jen softvér+páčka

Taky resim domontovani tempomatu, mam coupe 3.0 rv. 97, draty, cudlik a packa nejsou problem, ale shanim tu krabicku do motoru. Na vrakovisti by se snad neco naslo, ale pomohlo by mi kdyby to nekdo nafotil a pripadne opsal co je na tom za cisla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila_S

Jirkap: hele Jirko, a jde to i u atomatický převodovky? v AV Caru mě s tím poslali do pr...., že prý to nejde a u Domanskýho to samý.

existujou i univerzalni tempomaty, ktery se daji namontovat do auta s jakoukoliv, tedy i automatickou prevodovkou, cena se pohybuje cca 7500Kc bez montaze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jirkap

Tempomat do Peugeotu 406, rok výroby 2002 jde dodělat, ale musí se dokoupit díly:

Ovladač ND.C. 623997 - 1x 2656Kč

Vypínač ND.C 6552LW - 1x 1266Kč

Brzd.spínač ND.C. 453427 - 1x 500Kč

Spona 453412 - 1x 18Kč

Krytka 4131G8 - 1x 128Kč

Celkově za: 4568Kč + diagnostika + práce.

Moje zkušenost je trochu lacinější. Pro P406 3/2003 jsem se vešel se vším do 3000Kč. obvladač cca 1700, k tomu diagnostika a práce - v neznačkovém, ale špičkovém Peugeotu v Olomouci - to bylo do 2500Kč. Brzdový spínač jsem si koupil a namontoval sám cca 500 + 18. Práce tak na 5 minut.

[upravil dne 2/11/07 ladak]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: p406b

kdo nejezdi hodne po dalnici tak jsou to vyhozeny penize,jsou uzitecnejsi veci. Ja ho mam a mam bohatou zkusenost z nakl.vozu. Bezne ho vubec nevyuzivam a to jezdim do prace po I.tride.

no ja mam auto od marca a mam najazdenych cez 30000 km.....to je podla mna dost....dalsia vec je ze ho mam vo full vybave, takze nech tam je aj tempomat....jazdim vela po dialnici, takze aj spotreba by mala ist za pouzitia tempomatu dole

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p406b

kdo nejezdi hodne po dalnici tak jsou to vyhozeny penize,jsou uzitecnejsi veci. Ja ho mam a mam bohatou zkusenost z nakl.vozu. Bezne ho vubec nevyuzivam a to jezdim do prace po I.tride.

tak to se s tebou budu hodne prit, tvuj nazor sem sdilel do te doby nez me do toho braxha ukecal a muzu ti rict, ze jako taxikar v Praze ho pouzivam nescetne krat denne a je to super. priklad pouziti > usekove radary atd :super:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 1978popo

Chlapi, tak poradi mi niekto kde na Slovensku zozeniem tu packu??? Alebo ked niekto mate zvysnu, tak mi ju predajte.....uz fakt neviem kde ju mam zhanat:(......hoci aj od vas borcov z ciech

[upravil dne 6.12.2007 1978popo]

[upravil dne 6.12.2007 1978popo]

ozvy sa Tonovi Machylovi:

0907 074 888:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 1978popo

ozval som sa mu uz asi pred 3 mesiacmi a nic.....a naposledy som mu volal vcera, vravel ze on nema, ale nejaky jeho kamarat ano, ale chce za to 3000:nevim

tak si ji objednej primo v Peugeotu. v PeuCR za ni chtej >

 00006242Z9  	 OVL REGULACE  	    	 1 335,73 CZK     	 1 629,59 CZK     	  1 629,59 CZK

ted koukam, ty jeste nemas v aute multiplex, ze?

takze autokelly.sk sic ji nemaj sklade, ale urcite si ji z cech stahnou

34.20.681 	ovládací páčka tempomatu 	ANO	1058 	1260

ceny opet czk

[upravil dne 7/12/07 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...