Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

KLIC NA VOLANT, 306 ?


hribe

Recommended Posts

Nemuze mi nekdo poradit, jakej potrebuju presne klic na sundani volantu 306-ky ??? Sem to mel vcera rozdelany-sundal sem airbag, ale dal sem se nedostal, protoze tam neni ani imbus ani normalni matice, ale nejaka hvezidcka-torx-XZN nebo eco na ten zpusob o prumeru cca 10-12 mm ... pripadne kde se da ten klic sehnat (za rozumny penize), dik, hribe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rOMIK306xrd

Jestli je to 6-cípá hvězdička, pak je to naprosto standartní šrou, který se dnes již používá u drtivé většiny automobilů. Sadu 12 bitů s nejrůznějšími průměry seženeš do 200 Kč

....a budou ti za chvíli k ničemu, protože s nima zabereš a protočí se ti v ruce...

Doporučil bych moc nešetřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no zrovna vcera jsem v Bauhausu videl 100kusovou sadu vsech moznych bitu od Tony, takze to by nemuselo byt nejake blato, za 700, jsou v tom TORXY od 10 po 45, pak torxy uprostred s dirkou, a spousta dalsich atypickych nastavcu, tkere se obcas vyskytnou na ruznych pristrojich

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Frantici pouzivaji torxy jako srouby. Coz je taky dobrej zpusob jak poznat ze nekdo na aute bastlil... jak tam budou krizaky, je to jasny :D

Ale mam pocit, ze tazateli slo o orech na matici, ne na sroub...

u 406ky je teda zrovna sroub s torx hlavou a ne matice, pocitam ze to bude stejny i u 306 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dik vsem za odpovedi, uz sem ten TORXovej nastavec shanel - vsude maj sady, ktery maj nejvetsi bit T40,

coz je asi polovicni, nez potrebuju, a to sem prolez i

naky int. obchody ... holt to budu muset presne zmerit

suplerou a pak zajit do nakyho spec. kramu ... hribe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hadra

Původně zaslal: rOMIK306xrd

Jestli je to 6-cípá hvězdička, pak je to naprosto standartní šrou, který se dnes již používá u drtivé většiny automobilů. Sadu 12 bitů s nejrůznějšími průměry seženeš do 200 Kč

....a budou ti za chvíli k ničemu, protože s nima zabereš a protočí se ti v ruce...

Doporučil bych moc nešetřit.

Já mluvil pouze o náhradních bitech... I s račnou mě takováhle sada vyšla na necelé pětikilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...