Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot připravil letní akci na originální příslušenství


Tornado

Recommended Posts

Automobilka Peugeot připravila novou letní akci, která se týká příslušenství k vozům. V autorizovaných prodejnách můžete od 5. června do 31. července nakoupit příslušenství se slevou 15 procent. Akce se týká 1 281 položek a s letní slevou můžete získat mj. nosič na kolo za 1 250 Kč, chladící box za 3 760 Kč, nebo střešní box za 8 851 Kč.

Zkopirovano z autorevue.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kde se to zjistit, jaký přesně zboží za tuto cenu nabízejí, když nemaj katalog?

Jsou alespoň nějaký stránky, kde je seznam?

Nosič na kolo budu potřebovat, ale možná jiná značka, než od Pegi vyjde levněji a bude to stejně asi na jedno brdo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Tornado

Mrknul jsem prave na stranky Peugeotu CZ a informace o teto akci se trochu rozrostly. Na nize uvedene strance najdete vyber z nabidky slevneneho prislusenstvi...

http://www.peugeot.cz/web/promo/06_06_letni_prislusenstvi/f_leto.php

koukám, že se to opravdu vyplatí...třeba reflexní vesta slevněná na pouhé 3 stovky...:super:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

Původně zaslal: Tornado

Mrknul jsem prave na stranky Peugeotu CZ a informace o teto akci se trochu rozrostly. Na nize uvedene strance najdete vyber z nabidky slevneneho prislusenstvi...

http://www.peugeot.cz/web/promo/06_06_letni_prislusenstvi/f_leto.php

koukám, že se to opravdu vyplatí...třeba reflexní vesta slevněná na pouhé 3 stovky...:super:D:D

No jo, ale znackova s logem Peugeot!!!! Vis jak bys byl IN az budes nekde stat s pok*rvenym autem....

No ja se spokojim s tou co sem dostal od pojistovny na vanoce zadarmo... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tornado

Původně zaslal: Tommy306

Původně zaslal: Tornado

Mrknul jsem prave na stranky Peugeotu CZ a informace o teto akci se trochu rozrostly. Na nize uvedene strance najdete vyber z nabidky slevneneho prislusenstvi...

http://www.peugeot.cz/web/promo/06_06_letni_prislusenstvi/f_leto.php

koukám, že se to opravdu vyplatí...třeba reflexní vesta slevněná na pouhé 3 stovky...:super:D:D

No jo, ale znackova s logem Peugeot!!!! Vis jak bys byl IN az budes nekde stat s pok*rvenym autem....

No ja se spokojim s tou co sem dostal od pojistovny na vanoce zadarmo... :D

já mám za 70,- z Baumaxu...že bych na ni hodil samolepku P-C??:myslim:myslim:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...