Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co to je za bastl???


Neon

Recommended Posts

Původně zaslal: zoby

já si myslím že je to renault 19.

rapida bych vyloučil, tvar zadního okénka tomu vůbec neodpovídá

dále bych řekl že je téměř jasné, že jo 3-dveřové auto, a tudíž favorit, felcia, ZX ani BX to nebude, protože to jsou 5-ti dvířka

[upravil dne 31/5/06 zoby]

Souhlasím sTebou Renault 19 náctka podle toho zadního okn, tedy jestli apoň toto je origo.... Tak už to rozštípni Neone....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podle mě to BX neni. Teď už to asi půl hodiny porovnávám a pořád mi to nesedí. Zadní sloupek © má jinej sklon. Taky když se podíváte na špičku dveří, v místech kde končí přední okno a zaříná střecha, tak BXko tam je ostře hranatý a tahle šílenost je v těhle místech krásně kulatá. Taky délka toho auta je divná. BXko má od zadního kola ke konci tak 20cm, a tohle tak polovinu (ikdyž to se dá upravit). A taky zadní dveře. Resp. okno těch dveří. BX má sloupek a jinej tvar okna.

Neon : čéčé je to tam u toho někde napsaný ??? Že je to fakt z BX ??? :myslim Jestli jo, tak ten člověk by měl bejt zavřenej někde v kleci. :) Jak řiká muj otec : Tenhle megor by narval krávu do králíka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Neon, kde jsi prosímtě přišel na to, že je to BX? Vždyť je to úplně jinej zadek než má citrón. A už vůbec nemluvím o úhlech okna na předních dveřích. Další co nehraje tak je oblou střechy nade dveřmi. BX ji má téměř rovnou, a ten bastl pěkně do obklouku.:roker

Hele, Neon, koukej se přiznat pacholku, nebo si na tebe posvítíme :D:D:D:D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele kluci BXko to je nastoprocent (100%:-)) Vždyť jsem ho dva roky měl a znám na něm každou křivku (teda spíš hranu).

Tu fotku jsem kdysi dávno stáhnul někde v sekci tuning jako BX tuning a opravdu jsem neměl pochyby - zadek je téměř identickej - přední okno je stejný, dveře - to je prostě bx-o a zadní sloupek taky. Pak byl ještě prosklenej. Střechu BXko nemá úplně rovnou - vždyť se koukněte na třetí stránku tohohle topicu - je tam fotka mojí bejvalý kárky a tam jsou patrný podobnosti...

Já snad napíšu na bx-fórum a pak vám sem lípnu odkaz, abyste mi věřili;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Hele kluci BXko to je nastoprocent (100%:-)) Vždyť jsem ho dva roky měl a znám na něm každou křivku (teda spíš hranu).

Tu fotku jsem kdysi dávno stáhnul někde v sekci tuning jako BX tuning a opravdu jsem neměl pochyby - zadek je téměř identickej - přední okno je stejný, dveře - to je prostě bx-o a zadní sloupek taky. Pak byl ještě prosklenej. Střechu BXko nemá úplně rovnou - vždyť se koukněte na třetí stránku tohohle topicu - je tam fotka mojí bejvalý kárky a tam jsou patrný podobnosti...

Já snad napíšu na bx-fórum a pak vám sem lípnu odkaz, abyste mi věřili;)

Hele ty neonová rouro ;) , hoď sem fotku i zezadu :mrk:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Berkoff

honda

myslim z tydle:

http://berkoff.chlumec.net/displayimage.php?pid=2946&fullsize=1

[upravil dne 4/6/06 Berkoff]

Vypadá to hodně podobně, ale řekl bych že tohle to neni. Na tý Hondě je cca 5cm pod hranou bočních oken taková hrana, a na tom černym nějak chybí. Zvláště vzadu.

Ale jinak nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...