Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Šebetov 2006


Medvěd

Recommended Posts

I kocour prohlašuje, že to bylo super supper suppper. A jako obvykle, něco zůstalo:

Tentokrát je to růžový ručník značky Prego - které dámě chybí :myslim V současné době je ručník v držení Neona, kterému jsem ho vnutil, abych zase nebyl pomlouván jako v případě trička onehdy ;)

A taky mám ještě Trundíkův kolík, ale ten se bez něj možná obejde...

[upravil dne 17/7/06 Garfield]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

I kocour prohlašuje, že to bylo super supper suppper. A jako obvykle, něco zůstalo:

Tentokrát je to růžový ručník značky Prego - které dámě chybí :myslim V současné době je ručník v držení Neona, kterému jsem ho vnutil, abych zase nebyl pomlouván jako v případě trička onehdy ;)

A taky mám ještě Trundíkův kolík, ale ten se bez něj možná obejde...

[upravil dne 17/7/06 Garfield]

to urcite nebudes:)))) i kdyz zalezi na tom, kde jsi ho nasel, co Kocoure?:aut:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

I kocour prohlašuje, že to bylo super supper suppper. A jako obvykle, něco zůstalo:

Tentokrát je to růžový ručník značky Prego - které dámě chybí :myslim V současné době je ručník v držení Neona, kterému jsem ho vnutil, abych zase nebyl pomlouván jako v případě trička onehdy ;)

A taky mám ještě Trundíkův kolík, ale ten se bez něj možná obejde...

[upravil dne 17/7/06 Garfield]

Kolík nezahazovat. Stan jsem měl půjčený a rád bych jej vrátil v kompletním stavu. I když to bude s časovým odstupem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybych byl lump, řekl bych:

Růžový ručník našel Neon na své karimatce v místech, kde při ležení bývá zadnice, a ptal se mě, jak ho čestně dámě vrátit, aby nebyl popotahován na fóru :D

Neee, tak to nebylo a já nejsem lump. Hodila mi ho servírka a já předpokládám, že proto, že to je někoho z nás. Fotku ručníku přikládám.

P.S. Vidíte, jak se Neon šťastně culí? Že by bylo něco na variantě 1)? :D:D

post-0-14109594685317_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký dámě???? Ten ručník je můj!!!! A já si včera na přehradě říkal: \"Kde mám ten ručník, přece se nebudu pořád utírat do tý velký osušky, která sloužila v Šebetově.

Na obranu své sexuální orientace připomínám, že ručník je spíše oranžový než růžový:mad::mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...