Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

309 elektricka okna


Vvitty

Recommended Posts

Zdar, chtel jsem se zeptat jestli se do 309 ktera ma rucni stahovani oken da namontovat elektrika? Tedy jestli jsou na dverich vsechny potrebny uchyty a drzaky nebo jestli meli ruzne plechy pro elektriku a pro rucni stahovani?

Rok vyroby 89, model GTD ale ten model je asi nezajimavej vzhledem k tomu jak tam to znaceni lepi :-)

Dik za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten model je naopak velice zajímavej, pokud si se neupsal. GTD by něl bejt podle označení turbodisel, ale ty se na 309 snad ani nedělalia pokud,tak velmi omezeně. Je-li to tak, pak máš ocela raritu. S el. okýnkama ti dobře poradí třeba Oddie. Sám si je předělával a ví co a jak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

minuly tyden to tu bylo: sezen motorky, nejlepe i s tema pantografama a se spinacema, co jsou v tech kastlikach na dverich a pak jeste s dratama a je to z 70% hotovo.... vsechno je tam stejny jako u manualu, akorat potom musis natahnout ty svazky.... to jde celkem jednoduse: jeden zapojis do pojistkove skrinky, 2. protahnes pod palubovkou do pravych dveri, kde ho pichnes do spinace a motorku :)... to samy i na levy strane.....

a je to hotovo :)

vsechno je popsane dost zjednodusene, ale se schematem to pujde dobre :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas pravdu upsal jsem se, je to GLD.

Ja ho teda jeste nemam, nabizeji mi ho ke koupi takze se na nej teprve pojedu podivat. Nicmene nema okna v elektrice a to by mi docela vadilo... ale zda se ze to se da poresit :-)

Zitra uvidim jestli tam nebude neco podstatnejsiho za zavadu :-)

I kdyz za 35 litru ... doufam ze z toho nebudou opadavat za jizdy nahradni dily :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S natazenim elektriky problem nemam to se vzdycky poresi :-) Vsak jsem na chudince starem Oltcitu elektriku predelaval komplet... bohuzel uz doslouzil :-(

Spis me slo o to jestli tam nebude zadrhel v mechanice ale jak jsi psal bylo to tu probirany pred tydnem a zrejme v tom problem neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...