Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sportovni kit saní 306 1,4


Semi

Recommended Posts

Čau,

potřebuju poradit. Chci si koupit sportovni kit sani na 306 1,4

jediny co jsem nasel na netu byl od Greenu za 2200,-....(je to dobra cena?)

Máte nekdo zkusenosti s montazi?Pujde to tam namontovat bez problemu ? (nebo tam budu muset vymejslet nejaky drzaky,atd...)

Potrobuju proste abych vyhodil komplet origo sani i s airboxem a misto toho tam soupnul ten kit................

Vim ze je levnejsi koupit samotny filtr a vedeni vzduchu vyrobit ale nemam cas vymejslet nejaky drzaky nebo sestavovat potrubi z nejakych trubek.............

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím že supr, já mám objednanej uni od KN a stojí 1500, kit by mě vyšel na 8,5tis. takže do toho klidně jdi..jen bych možná šel do KN než greenu, ale to už je na tobě. Jen bych si prvně vyzkoušel jestli to něco udělá, na výkon zapomeň, dělal bych to jen kvůli zvuku, kterej se neprojeví u všech aut. U tvýho auto mám dobrou zkušenost s rezonátorem místo středu a otevřenou koncovkou (příjemnej zvuk)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdi do toho.....Ja jsem koupil uni filtr za cca 1400 a pak dělal nerez. potrubí... Vyšlo mě to dráž než kdybych koupil kit od Greenu. Cena je rozumná. U KN platíš značku, i když je pravda, že bude \"možná\" kvalitnejší...

[upravil dne 27.5.06 Kvasky]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Kvasky

Původně zaslal: pokorný306

kolik prida to sportovni sani na vykonu???

Prej když je to dobře udělaný tak 4 až 6% z celkového výkonu. Je jasný, že u nepřepňovanýho motoru to skoro nic nedá. Prej to jde líp do otáček a víc to řve.

to je hodne optimisticky, pocitej spis +- 1-2%...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Původně zaslal: Kvasky

Původně zaslal: pokorný306

kolik prida to sportovni sani na vykonu???

Prej to jde líp do otáček a víc to řve.

Jak prej?? Vzdyt to mas v aute nee?? :D To musis vedet;)

A myslíš, že to řve?? Kapku to bručí:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kvasky

Původně zaslal: Béďa

Původně zaslal: Kvasky

Prej to jde líp do otáček a víc to řve.

Jak prej?? Vzdyt to mas v aute nee?? :D To musis vedet;)

A myslíš, že to řve?? Kapku to bručí:D:D

nevim, poradne jsem to jeste neslysel, budu se muset zastavit :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Mám bavlnu asi týden a zatím sem si všiml menšího nárustu momentu v nižších otáčkách (kopec, kerej sem měl problém vyjet na dvojku (nešla do otáček) teď jedu v pohodě - sice je to řev jak prase, ale aspoň se práší za kočárem :mrk). Zvuk je stejnej, pokud pedál nesešlápnu skoro na podlahu (otevře se klapka), pak to v nižších otáčkách (do 3000) krásně bruní a ve vyšších je to slušnej řev. Stačí jet v tunelu, nebo v úzké uličce a mít stažený okýnko ... koncert pro uši :aut (btw. mám tam originál výfuk, takže je to slyšet fakt až ve vyšších otáčkách, nebo když na to člověk dupne)

Filtr sem koupil univerzál, sání sem si dělal sám (PVC trubky ohýbaný horkovzušnou pistolí + nějaký ty kolýnka...vše za cca 200) - ale budu to překopávat, neboť sem u filtru včera naměřil 52 stupňů. Navíc mi tam vpředu zavazí chladič - takže ho budu posouvat o cca 10cm vlevo (při pohledu zepředu), pak tam bude víc místa - dělám trychtýř a náhon vzduchu přímo pod filtr. Dále pak chci trochu tepelně odstínit motor atd (to by mohl vyřešit natvarovaný hliníkový plech).

Závěr? Je s tím trocha práce, ale ve finále to doufám bude lepší než kit (co sem viděl, tak to by stejnak malý plastový trychtýřek směřující vzduch do prostoru, kde se nachází filtr)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...