Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Šebetov 2006 - chcete kapelu?


Trundik

Šebetov 2006 - chcete kapelu?  

  1. 1. Šebetov 2006 - chcete kapelu?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: vector

Co může nejt lepšího, než si dát v létě pivečko, prasátko a poslechnout si pořádnej nářez pod širym nebem. Dvouhodinová kulturní vložka je přesně to, co potřebujeme.

:myslim , že se tu má vyjádřit každý sám za sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: minimaxa

Pokud to budou skutečně jen zmiňované 2 hodiny toho kraválu, tedy my hudební analfabeté, kteří si raději poslechnou v klidu něco jiného, uklidíme se někam stranou a přetrpíme to. Ale jestli by to mělo trvat dýl, nedejbóže celej večír, tak se snad seberu a pojedu dom. :roker

Už si někdy viděl,a by jedna kapela hrále celej večer? Teda kromě .. máááš mááá ovečko dáávno spááát., s přestávkama na posilnění alkoholem? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohumil

Původně zaslal: vector

Co může nejt lepšího, než si dát v létě pivečko, prasátko a poslechnout si pořádnej nářez pod širym nebem. Dvouhodinová kulturní vložka je přesně to, co potřebujeme.

:myslim , že se tu má vyjádřit každý sám za sebe.

Bohumile, začínáš mě tročičku s*át. Každý sám za sebe se tuším vyjádří v té anketě, kde ač to není žádný problém hlasuju pouze jednou a sám za sebe. Chápu třeba Medvěda, že má raději svůj klid, ale nechápu o co jde tobě :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohumil

2 vector : chovej se tu slušně.

Tak se nechovej jako vůl. Jde mluvit slušně a přitom bejt sprostej a arogantní, což je přesně tvůj případ. Ještě máš tu drzost psát, abych se choval slušně. Nemám náladu na hloupé řeči, tak buď mluv k věci, a nenavážej se do mě, nebo raději nemluv vůbec.

A pokud mi neumíš ani odpovědět, tak bude opravdu asi nejlepší, když budeš mlčet.

[upravil dne 26.5.06 vector]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohumil

2 vector : Jseš tu jediný, kdo si tady \"myká\". To, že tu napíšu svůj názor a tobě to nevoní, za to si můžeš sám. A chovej se tu slušně. :papa

Zadrž, nejsem připravenej na to, že někdo bude plácat uplně mimo to o čem sem mluvil já, bude drzej a ještě mě bude napomínat. To jefakt moc hloupostí najednou. Už vůbec nejsem zvědavej na to, aby si mě tady napomínal. Jestli hledáš někoho, kdo na sebe nechá řvát, tak hledej jinde.

Bude lépe, když se mi budeš vyhybat.

Jestli máš jinej názor, tak ho řekni, případně ho podpoř argumenty,ale nepořvávej tady. \"Mluv laskavě sám za sebe\" to je fakt argument jako noha, zvlášť, když znám dost lidí co na Šebetov jedou a troufám si tvrdit, že mají z porobné představy stejnou radost jako já. Ostatně, stačí se podívat na výsledek ankety a to ještě nepsalo HADRcore.

Že spousta lidí může mít jinej názor samozřejmě chápu a jako příklad sem právě uvedl Medvěda, kterému rozumim, že je trochu jiná nátura a raději se pobaví trochu jinak. Zrovna tak ho chápu, když říká kvalitní hudbě \"Rambajz\" a \"Kravál\".;)

Taky sem říkal, že nechápu tebe, protože seš akorát vzteklej a prskáš nesmysly. Tak teď si to vylepšil. Mám se chovat slušně. :bojim Ano tati. :roker

[upravil dne 26.5.06 vector]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maximini - neprchnem dom, ale prchnem někam, kde bude klid (nemyslím tím mimo Šebetov, jen se prostě vzdálíme někam, kde porce decibelů bude pro nás, tichomilce, aspoň přípustná - když už ne ideální).

Vectore, sorry, ale musím se Bohumila zastat - žádného pořvávání jsem si v jeho příspěvcích nevšiml, spíš mi tentokrát přijde, že jsi tak trochu ulít Ty. Každopádně se mi jeví, že jsi si vzal Bohumilovo

:myslim, že se tu má vyjádřit každý sám za sebe.

poněkud víc osobně, než to bylo myšleno.

Takže, chlapi - zchlaďte si své hlavy, všechno bude O.K.

(a dokonce, i když tam bude ten rambajs, kterému podle hlasování většina říká kvalitní hudba).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

:myslim Já jsem pro vynechání kapely - není tam na to prostor a hrát venku by mohlo mít za následek zvýšenou hladinu hluku a tím i zamítnutí možnosti pořádat Šebetov 2007.

Jinak jsem pro, aby DodoRockáči jezdili kam jen to půjde, ale do Šebetova to podle mě není dobrý nápad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: minimaxa

Původně zaslal: Jezkovi.voci

A když bude tak co?

Mnooo, ponadávám, popiju, ráno sa nasraný zbalím a pojedu dom a už tam nikdy příště nepojedu :D

Hurá :D

Myslím si, že Dodova-band snad přizpůsobí produkci velikosti volného prostoru na podiu a paloučku u bazénku. Takže to snad nebude rozsah ala Iron Maiden ... ;) Navrhuji mu takové decentní half-unpluged poslechové trio k odpolední kávě :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...