Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Turbo KKK vs. Garett


jiri.wolf

Recommended Posts

jojopřesně tak sovo. pokud má někdo dotez pro tebe nepochopitelnej tak si ho prostě nevšímej. a nepruď. nevadí ti náhodou že nemam pěžota?:myslim

k věci. kámoš dost ladí r5 gtturbo a řiká že jedině garety. že jsou mohutnější atd. a maj i větší životnost. ale holt u r5 tam jdou obě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám čerpadlo Bosch a turbo KKK. Tato kombinace normálně funguje.Mě spíš zajímá,proč je na jednom ten obtok a na druhým není.K čemu je tam ten obtok asi chápu,když je tam velký tlak,zatlačí na membránu,ta zatlačí na táhýlko a pošle to do výfuku.Ale jak je to udělaný na tom druhým bez obtoku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

tak už jsem to spáchal a místo turba KKK tam nabastil Garetta.Bylo s tím dost práce a musel jsem si vyrobit podložku z hliníku tl.5mm.Nabastit tam koleno s KKK,který má jenom 3.šrouby místo 4. a jenom 2.díry pasujou,je bez obtoku a obtok vyřešit dírou v té podložce a trubkou do výfuku.To,že je tam jinak udělaný mazání už je sranda.Zatím to vypadá dobře a motor docela ožil.Ještě jsem zvědavej,co udělá ten hliník,až se to pořádně zahřeje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...