Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Nová hlavní strana

Medvěd

Recommended Posts

Možná by nebylo od věci v mobilní verzi na hlavní stránce přidat do lišty ikon vedle ikonky domečku ikonku fóra (třeba dva kecající panďuláky 👥 ). Dostat se na fórum znamená 4 pohyby po displeji a pro někoho, kdo je tu poprvé to může být trabl... :myslim

1) Souhlasím s Pavlem. Já na fórum lezu přes nepřečtené příspěvky a ty tam ikonku mají

2) objevil se nějaký zelený obdélník, kde je anglický text s mým nickem. Netuším co to je a proč v českém ďolíčku angliš?

Edited by Medvěd

Taky mi to na mobilu chvíli trvalo, než jsem přišel na co kliknout :D 
https://www.peugeot-club.com/
Když se jde přes tento odkaz, dostanu se sem. Na mobilu je nutné oddálit nebo posunout doprava, aby se zobrazilo menu a dál se proklikat na fórum. 

image.thumb.png.466a6811bacd996484534aa5a644f9d5.png

Screenshot_20230919-101306.png

Edited by VojtouNerCZ

před 1 hodinou, Medvěd napsal:

proč v českém ďolíčku angliš?

protože jsme pak ,,světoví'' 🙈 :myslim,  nedávno se mě jedna paní v nemocnici ptala, kde je příjem nemocných, tak jsem jí ukázal velký nápis se šipkou nad její hlavou-EMERGENCY, je to opravdu smutné, když NIKOHO v ČESKE nemocnici nenapadne umístnit tam i český nápis--my jsme bohužel takový národ, neustále lézt někomu do zádele, být papežštější než papež...

ja tam tedy vidim hlavni stranu na kterou jsem zvyklej minimalne nekolik mesicu a mozna snad i let  kdyz pominu slozeni vedeni  . mozna stoji tedy za zminku ze zmizel link na transparentni ucet ,ale ten uz tam neni taky dlouuuho .

před 3 hodinami, Medvěd napsal:

objevil se nějaký zelený obdélník, kde je anglický text s mým nickem. Netuším co to je a proč v českém ďolíčku angliš?

@Medvěd Už jsem to rozdýchal, tak odpovím asertivně ;)

Anglický text je tam, protože systém fóra je v angličtině a češtinu zde manuálně dávají admini, kterým to zabere hodně práce a nejsou schopni najít všechno. To prostě opravdu nejde.

A proto zde vytvořili vlákno, kam se nedostatky v překladu mají v klidu hlásit a oni výraz počeští:

Před hodinou, VojtouNerCZ napsal:

A když klikneš na ikonku domečku potažmo baner klubu, kam tě to veme? Mě opět na stránky viz foto vejš. 

jj ale to preci neni nova hlavni strana , ta tam je opravdu dlouho viz muj predchozi koment

😃 trpělivost... pracuje se na tom.. design, přehlednost a nevím co ještě... a zřejmě šlo o zkušební kousek .. platforma nám sice nedovolí se úplně rozdovádět, ále i tak věříme, to bude určitě lepší než to bylo.. 😅

Před hodinou, Pe.Tr napsal:

jj ale to preci neni nova hlavni strana , ta tam je opravdu dlouho viz muj predchozi koment

Když jsem ještě včera přes den v mobilu klikl na ikonu a nechal se přesměrovat na fórum, zobrazil se mi seznam sekcí a já následně zase klikl kamsi nahoru a nechal si zobrazit poslední nepřečtené příspěvky

No a večer (možná v noci?) přišla změna a místo seznamu témat vyprávění o historii klubu + fotky vedení (následný druhý klik je identický a dělá to co dycky). 

Možná, že jiní to viděli takhle běžně , já ale ne a protože se mi to líbilo (a taky jsem někdy četl, že se pracuje na změně hlavní strany), tak jsem to pochválil 

Edited by Medvěd