Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadni naprava 405


P205XR

Recommended Posts

Cau chlapi hele ja se dostanu na net tak jednou za sto let a kolega z prace by potreboval sehnat nakou firmu na repas zadni napravy na 405 a ja nemam cas to kvuli nemu hledat tady v diskuzi a vsude mozne. Muzete mi prosim vas poslat SMS s nakym kontaktem a cenou a mestem kde to je??

Moc dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Masinka

PEUGEOT - RENOVACE NÁPRAV.

Autoservis Kačírek v Příbrami IV, Obecnická 364 provádí renovace zadních náprav. Není třeba vozit demontovanou nápravu, opravu provedeme přímo zde a Vy za 3hod. odjíždíte! Na práci i nápravu dáváme záruku 2 roky. Modely 405 a Partner za 6.500 Kč, modely 106, 205, 306, 309 za 5.500 Kč. Renovujeme i Citroen Picasso. Otevřeno po - pá od 8-16hod. Tel: 318 637 401.

Nedavno jsem to psal do knihy navstev :-)), taky to budu brzo potrebovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky se vam zda, kdyz jedete po okrsce lesem 180, ze vjizdite do hyperprostorovyho tunelu?

co to je?

jo hele, taky budu potrebovat tu zadni napravu, takze napis, jak ses spokojenej...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Masinka

No kdyz jsem jel ted vcera domu, tak jsem jel bez Martiny a to se hend jede sviznejc a nejak jsem se tak zamyslel a na jedny rovince jsem jel 180, a jak to bylo v lese a vsude okolo byly strom y jak se pri tech vyssich rychlostech perspektiva pohledu meni, tak jsem mel pocit, ze za chvili musim neodvratne vstoupit do hyperporstoru ;)

O naprave poreferuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm, to je zajimavy... me dou obcas ty kovovy rany od zadni napravy, ale ze by to bylo nejak videt na kolech nebo tak nejak, to ne... normalne drzi nahore, tlumice atd fungujou ...

sem z toho volajaky zmetěný... hlavně z toho kovovýho bouchání :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...