Jump to content
  • Aktuální cíle darů

WRC 2023 CZ

MJSytic

Recommended Posts

Chystáte se někdo v říjnu? Původně jsem plánoval, že bych jako základnu využil naší chalupu, kterou máme u Blatné, ale teď, když vidím ty ceny, a jak už uvádějí problémy s parkováním apod., bojím se, aby z toho nebylo "podnikání po česku" :bojim Nějaké bližší info ohledně čtvrteční RZ v Praze jsem zatím nevypátral. Jestli se tam půjde dostat zdarma, případně koupit lupeny. Všude jsou lístky jen na RZ v Klatovech :myslim 
https://motor-max.cz/2023/07/06/stredoevropska-rallye-se-i-v-cesku-jede-za-zhruba-tri-mesice-vstupenky-jsou-v-prodeji/
https://centraleuropeanrally.eu/

csm_CER.2023.GeneralOverview_v2_a21dfccff2.jpg

Už dlouho se synem plánujeme podívat se na nějakou světovou rallye. Nevím kolik stojí vstupenky ve světě, ale tady u nás se mi to zdá přemrštěné. Zatím o tom přemýšlím. Příští víkend jedu do okolí Zlína na Barum rallye a to se těším. :papa

P.S. Zkoušel jsem možnost přihlásit se jako pořadatel, ale psalo mi to že je přihlašovadlo nefunkční. :myslim

Edited by Pepito

Ahoj Pežoťáci

Snad si to dobře pamatuji, ale cca před 20 lety Německá rally byla za 49 euro na celou rally a k tomu perfektně připravené parkoviště u RZ na polích za 1 euro. Další plus, oproti našemu mistráku, perfektně značené příjezdy na všechny RZ a třeba příkop u silnice byl opatřen dřevěným můstkem. To aby se nikomu, při jeho přeskakování, nic nestalo. Myslím, že jsem četl v diskuzi na eWRC, letošní Chorvatská rally prý byla za 30 euro. Toto ale nemám ověřené, tak nechci vytvářet pomluvy.     

Ověřeno na stránkách eWRC. Několik přispívajících v diskuzi potvrdilo cenu vstupného na celou letošní Chorvatskou rally v částce 30 euro.  

Edited by JVT

• 2 months later...

Ahoj Pežoťáci

připomínám, dle mého názoru, velice pěkné 13 místo Štěpána Vojtěcha ve třídě RC2. Tento "Pan jezdec" se už dlouho pravidelně neúčastní žádných mistrovských podniků. Jeho umístění v polovině všech účastníků třídy RC2, kteří dokončili tuto soutěž MS 2023 je určitě obdivuhodné. Jeho dnešní náčiní bylo sice jiné značky, ale určitě je vhodné pro některé připomenout jeho uspěchy kdy spolu s bratrem účinkovali s vozy PEUGEOT 306 na okruzích a po přechodu na rally uspěšně používali mimo jiné značky hlavně vozy PEUGEOT 206 WRC a také PEUGEOT 307 WRC. Také nesmíme, mi Pežoťáci, zapomenout na jejich otce Zdeňka Vojtěcha, který uvedl na náš trh značku PEUGEOT.    

Pepito

přál bych mu to 11 místo, ale snad nejlepší Evropské stránky o rally sportu  eWRC uvádí u Štěpána 13 místo. 

https://www.ewrc-results.com/results/80244-central-european-rally-2023/?s=434157&ct=1018 

OK oba máme pravdu    Stěpán Vojtěch třída WRC2  11 místo,  třída RC2 13 místo,   celkově 21 místo

Edited by JVT
doplnění