Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Číslo motoru


Butch

Recommended Posts

Čau, jasně že, 405 má číslo motoru vyražené na 2 štítkách . Jeden vpředu, druhý vzadu někde vedle výfuk. potrubí.Při výměně motoru, jenom přehodíš štítky a máš po přepisování na okrese. Mimochodem dnes už se nemusí uvádět číslo motoru do TP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

voštík: to máš dobrý dojem. Já už jej mám 3 roky... Teď mám např. 1,9D na číslech z 1,8D - úspora na pov. ručení je asi zřejmá. Vůbec má Peugeot geniální systém čísel, jak motoru (štítek), tak kastle (jehličky). Takže dost Peugeotů jezdí i s přiděleným číslem kastle, a nějaké oficiální povolování přestaveb je pak nemusí trápit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tou úsporou jsem si to myslel, ale co když na té evidenční kontrole uvidí servisák motor 1.9GTi nebo třeba 3.0 z P605 v obyčejné 205, které mají štítek z 1.6?

A navíc - ve VIN je zakódovaný typ motoru (Jsou to ty 3písmenka od 5. místa (VFxxxCBDxxxxxxxxx) = 1.6 monostřik r.v. 91-xxxx)

Něco takovéo chci udělat, ale mám z toho trochu vítr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se bojim, že na STK něco poznaj (pokud tam vůbec půjdu). Rozdíl 1,8D-1,9D ani omylem...

Pokud chceš takhle experimentovat, postav si dvojče, ne? Proclené auto seženeš za pár šupů a můžeš se na něm bez obav vyřádit.

To s tím VINem nevím, kde jsi to vzal? Jsou někde nějaký tabulky? Já znám akorát kódování Fordů...

VF3 značí Peugeot, 10A/10C je 5/3-dveř. 309-ka (starší typ). Ale u 205 mám VF3741C98 - C98/A98 je opět 3/5-dveř. verze (starší), motor v tom nevidim. Jestli o tom někdo víte víc, hoďte to sem, prosím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...