Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vymena/oprava mechaniky stahování oken


domin47

Recommended Posts

Ahoj, prosím o radu dnes mi nějak přestalo fungovat stahování oken na pravém zadním okně. Vymontoval jsem mechanicky stroj a vypadá to, ze se lanko nejak špatně namotalo. Ale jelikož si nejsem jistý, jestli není i potreba strejek vyměnit nebo co, tak vás prosím o radu. Přikládám foto aktuálního stavu.

 

 

AF4B976A-C7BA-4174-B722-5DF3AF49BBFA.jpeg

761FCE10-67B6-40AB-9D4E-9B6CC320DDE8.jpeg

3B0307A2-B410-4C27-8BDB-0F4C8D76D3F9.jpeg

D8A1576E-6D5D-4204-B855-9FE8D0E8A7CB.jpeg

8E987184-5D24-4F7C-A319-099AA04761FD.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tohle by mohlo stačit. Ale já bych to vyměnil  úplně celý ten mechanismus. Jasně stojí o něco víc ale máš jistotu že to funguje když to budeš namotávat sám to lanko tak to může ale taky nemusí fungovat. 

autodilos.cz/autodily/zvedaci-zarizeni-oken-390317159

 

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta opravná sada ti bude k ničemu, pokud jsi ji ještě neměnil--není to sice kosmická technologie, ale musíš lanko přesně namotat jako je origo, nejlépe se někomu dívat na ruce a pak to uděláš i sám--možná je postup i na Youtube...,  doporučuju sehnat stahovačku jako je na fotkách a vyměnit, nebo okno šprajcnout klackem a za dlouhých zimních večerů koumat, jak tu původní stahovačku v klidu opravit (jak vyměnit tu sadu)

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začni lankama do bubínku 50 / 50. Druhý konec do plastového vedení na liště a na konec nahodit lanka na růžové kladky přes výřez v kladce. Nastavit jezdec do montážní polohy a nakonec přišroubovat motor. 

Nezapomeň při montáži pořádně promazat vazelínou modrý bubínek a všechny třecí plochy. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych doporučil opravnou sadu! Neorigo stahovačky nechodí vždy korektě občas se někde seknou nebo nedojedou mělo tu s tím problém více lidí. Stačilo hledat je tu víc témat pročti máš tam i videa a další. Osobně mám jednu neorigo a 2 opravné sady. Opravné sady jsou OK neorigo stahovačka občas z prostředka nechce nahoru a sjede - možná pomůže promazání to jsem ještě nezkoušel ale i tak. Pokud jsi to nikdy nedělal nastuduj videa obrázky co se dají najít na webu a pokud nejsi levej je to 15 min práce a lepší výsledek s ušetřenou 1000kč

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...