Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Připnutí ikon webů na nové kartě v Chrome pro Android


Medvěd

Recommended Posts

Od včerejšího cca poledne jsem řešil "problém" se záhadným chováním ikon ve vyhledávači Google Chrome.

O co že slo?

Jsem zvyklý, že se mi po otevření Chromu zobrazí vyhledávací řádek a pod ním hezky seřazené dva řádky ikon odkazujících na nejnavštěvovanější weby. No a od včerejška se mi do horního řádku ikon neustále cpaly různé odkazy na weby, kde jsem něco hledal v minulosti. Ty šlo jen odstranit (odmáznout), ale pripnout nějakým způsobem ty základní a mnou fakticky oblíbené - to se mi nepodařilo.

Dopoledne jsem zkusil, zda by mi s tím nepomohl přítel po telefonu Hurvajz - a neporadil. Pak jsem šel odpoledne na veletrh s kamarádem, co se taky v PC vyzná víc než já - a ani on na nic nepřišel.

Až jsem zavolal svému guru přes PC Péťovi a ten si vzal čas na rozmyšlenou a ...

Bezprostředně po ukončení hovoru se ikony na tlf. srovnaly a už asi 2 hodiny drží tak, jak jsem byl zvyklý.

Ne - Péťa nebyl v mém tlf. na návštěvě přes externí portál, ale prostě je to tak silná osobnost, že se ho i google boji 😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vendelinek - ne, píšu že ŽÁDNÝ VZDÁLENÝ PŘÍSTUP jsem Péťovi neumožnil. 

Prostě po našem rozhovoru to záhadně začalo funkčnit a překvapený z toho byl i Péťa, páč mi o několik minut později volal, že v Chromu žádný připnutí nebo jiné nastavení pozic ikon nenašel. Takže z toho, že to funguje, byl překvapený minimálně stejně jako já.

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to nepoužívám, ale není to tak, že si to máš možnost připnout na PC a přes účet se to synchronizuje do MT? Pokud haprovala synchro, v MT to tam sypalo záložky z Offline historie :myslim

Pokud ale Medvěd v Chrome přihlášený není, tak taky netuším :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...