Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ČSOB Pojišťovna nikdy!


vector

Recommended Posts

Pro jistotu pro všechny co mají, nebo se chtějí pojistit u ČSOB.
Nedělejte to, dejte výpověď v nejbližším možném termínu.

Už podruhé mně naboural jejich "klient" a podruhé se s nimi dohaduji řadu měsíců.
Sprosté šílené jednání.. jako cenu obvyklou stanovují klidně naprosto jiné auto.
Komunikace jednou za měsíc a naprosto zoufalá. Posledně to trvalo rok, než zaplatili alespoň něco.
Mají na to propracovaný způsob jak poslat lidi do řiti aby se ničeho bez soudu, nebo medializace nedomohli.
Pokud nevíte na co máte a nemáte nárok a netrváte na tom za cenu spousty času a nervů dostanete třeba za 307cc 2.0HDI v perfektním stavu na totálku v prvním kole 38 000 korun.  Ne nedělám si srandu.
Nakonec budete mít problémy vy, že jste se pojistili u takových šmelinářů.

Další co mě nabourá a pak do protokolu napíše ČSOB, dostane rovnou heverem.

Pokud jim budete chtít říct na základě čeho o takové služby nestojíte, napište mi SZ pošlu vám čísla pojistných událostí.
V případě, že chcete lepší pojistku a nevíte si rady, můžu poslat kontakt. Nic z toho nemám, jen lepší pocit, že další lidi neskončí jako já.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pěkný, já tenkrát za 407 coupe dostal návrh na odkup asi za 25 000 či tak nějak a dorovnávali to do částky ceny obvyklé. Ta byla v té době (rok a půl z5) cca 95 000,  likvidátor mi řekl, že je to hezky vybavené auto, udržované, takže bychom se mohli domluvit na finální částce 105 000 (já navrhoval 110 000), tak jsem do toho šel a peníze byly do týdne doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomu se zrovna docela divím... Protože v rámci plnění jsou dost rychlý a u menších škod ani neposílají likvidátory a fotí si to člověk sám... Co se týká nároku, tak to je asi všude stejný... všechny chtějí oškubat člověka, takže je dobré vědět co chci atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...