Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna hlavice řadící páky


boza77

Recommended Posts

Ahoj, na mé 5008 se na hlavici řadící páky odlepil kousek na stříbrné pokličce, neřešil jste někdo výměnu a a jak demontovat starou hlavici? Našel jsem tohle: https://www.aliexpress.com/wholesale?trafficChannel=main&d=y&CatId=0&SearchText=peugeot+shift+5008&ltype=wholesale&SortType=default&page=1 ale nevím jakou objednat? A hlavně nevím jak demontovat starou. Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, pavelu96 napsal:

Ahoj. Řešil jsem to na naší 308 tady .

Normálně trochu zaber nahoru plus lehce pootáčet a koule povolí. Objednal jsem jen ten chromovaný plast na Wishi asi za 30,- kč a vypadá to jako originál :super 

 

A jak se dá vyměnit jenom ten plast? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mne to brzy čekám, ale nevím, jestli to riskovat nebo koupit za litr originál. S "kvedláním" se nesmířím, to je horší než loupající se chrom. Ale ta origo vypadá, že je to hliník, tak se snad už nebude loupat.

https://eshop-peugeot.cz/cs/osobni-uprava-interieru/1437-hlavice-radici-paky-bvm6-peugeot-cerna-kuze-a-hlinik.html

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano. Už z důvodu bezpečnosti, když potřebujete rychle couvnout, aby Vás třeba nepřejel vlak, tak je potřeba, aby to fungovalo :mrk

Ta neorigo čínská hlavice je jen plast a originální je kovová. A pokud není poškozena kůže, tak stačí vyměnit jen chromovaný plast...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám rok 2012.182000 km. Chrom mám ok, akorát trochu prodřená kůže ve spoji šití. Té z Ali bych dal tak cca půl roku a určo by vypadala jak origoš po osmi letech. Já bych raději už sáhl po origoš. Myslím, že zde na fóru nějaký člen tu koženku vyměnil a měl hlavici jak novou. Pokud jde jen o ten chrom a pasuje z Ali na origoš. Není co řešit. 😉

Upraveno uživatelem Honza7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám kůži dobrou :D. Jen ten chrom je dole, asi mám agresivní pot :myslim. Ty neoriginály se tady dají běžně koupit za 350. Měnit ten vrchní plast co půl roku mi přijde na nic. Ten náhradní originál vypadá matně, ale píšou že leštěný chrom, třeba základ není plast, nevím. Podobně, jako to bylo v roce 2012 s volanty, které vráskovaly nebo byly problémy s těmi kovovými, mě ho v záruce vyměnili za novej, sice vypadá stejně, ale už je v pohodě, žádné neduhy a ni opotřebení. Zjevně PSA zkoušelo zlevnit, nakonec zjistili, že než řešit reklamace, bude levnější změnit materiály. Snad inovovaný originál vydrží.

Popis je zajímavý, takže co to vlastně je:

POPIS - Hlavice řadící páky BVM6 Peugeot - černá kůže a hliník
  • Hlavice řadicí páky z černé kůže se středovou vložkou z leštěného chromu pro vozidla se šestistupňovou mechanickou převodovkou.
  • Interiér dostane osobitý nádech při použití příslušenství vytvořeného speciálně pro toto vozidlo.
Upraveno uživatelem Pacho69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 3 měsíce později...

Měnila sem včera... :) za originál... 1000,- jako dárek si myslím je v pohodě... a sedí jak prdka na hrnec... 😅 

tahat a otáčet...? By si člověk vysklil voko.... a udělal díru do stropu... Mě doma učili - vař z vody, práci přenech strojům... 😂 a jen línej se nejvíc přetrhá... 🤣🤣🤣 takže z matriálu, co sem našla, prkýnko zkátila - hlavně aby se vlezlo šířkou do kolejnice... a... 🙃 můžete to vylepšovat.... 😂

 

20201226_141121.jpg

20201226_141043.jpg

20201226_141040.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...